Investīcija kriptovalūtās – Vai Ripple pakete atmaksājas?

Investīcija kriptovalūtās – Vai Ripple pakete atmaksājas?

Pēdējā laikā tik populārās investīciju paketes ar kriptovalūtas vienībām ir atbilde uz iesācēju – investoru vajadzībām. To popularitāte, visticamāk, izriet no bezmaksas kriptovalūtas vienību iekļaušanas mācību materiālos. Tomēr, vai ir vērts investēt tieši Ripple paketē?

Pasaule izvēlas e-monētas

Pirmo decentralizēto kriptovalūtu Bitcoin 2009. gadā izveidoja kriptogrāfijas speciālists ar pseidonīmu Satoši Nakamoto (Satoshi Nakamoto). Turpmāko gadu laikā tika publiskotas simtiem citas valūtas, lai gan tikai dažas no tām izrādījās veiksmīgas, tā kā lielākā daļa maz ko deva tehniskās inovācijas veicināšanai. Dažas no e-monētām tika atzītas par nākotnes kriptovalūtu, kas ļoti ātri pārliecināja investorus ieguldīt tajās savu kapitālu.

Kriptovalūtas, galvenokārt, tiek izmantotas ārpus esošajām banku un valdības institūcijām, bet dažādas kriptovalūtu biržas pārsvarā pastāv atsevišķi no tradicionālajām biržām. Lai gan šīs alternatīvās un decentralizētās monētas atrodas savas attīstības sākumposmā, tām piemīt tāds potenciāls, kas ļauj mest izaicinājumu esošajām valūtas un maksājumu sistēmām. Kopš 2017. gada jūnija kopējā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija sastāda vairāk nekā 100 miljardus ASV dolāru, bet rekordlielais dienas apjoms jau ir pārsniedzis 6 miljardus ASV dolāru.

Investīcija kriptovalūtās kļuva populāra tikai 2015. gadā, neskatoties uz to, ka pirmā virtuālā valūta tika izveidota sešus gadus iepriekš. Tomēr tieši šajā gadā, ar lielajām korporācijām saistītie finanšu konsultanti, sāka plašā mērogā pievērsties kriptovalūtu izpētei. Interesi par digitālajām valūtām izraisīja vairāki faktori: blokķēdes tehnoloģijas lietderība, iespējamais pielietojums biznesā un iespēja izmantot kriptovalūtas kā ļoti svārstīgu investīciju aktīvu.

Investīcija kriptovalūtās

Kriptovalūta ir spekulatīvs digitāls aktīvs. Šāda veida investīcija bieži tiek apzīmēts kā buy the dip (pirkt, kad cenas sarūk). Termins attiecas uz lielāku kriptovalūtas daudzuma iegādi cenu atkāpšanās un korekcijas laikā. Lai izmantotu buy the dip metodi, nepieciešamas zināšanas par diagrammu analīzi, vidējām īstermiņa un ilgtermiņa kustībām un kriptovalūtas vēsturiskajām tendencēm. Investori, kas iegādājas saskaņā ar šo stratēģiju, var izvēlēties – ātri pārdot, lai nopelnītu uz vērtības starpības (īstermiņa investīcijas) vai saglabāt kriptovalūtu ilgtermiņa pozīcijas nodrošināšanai (ilgtermiņa investīcijas).

Cits stratēģiskā risinājuma veids ir iegādāties, kad likmes ir zemākas par vidējiem vēsturiskajiem rādītājiem. Daudzos nozares portālos atrodamas mainīgā vidējā lieluma tabulas, kas parāda labākos iespējamos punktus attiecīgās valūtas pirkšanai un pārdošanai. Nekad nedrīkst iegādāties tad, kad cena ir sasniegusi vēsturiski augstāko līmeni.

Kad vislabāk pārdot uzkrāto valūtu? Izstrādājot investīciju stratēģiju, pirmkārt, jāņem vērā savas finanses, riska tolerance, nodokļu sekas un iemesls, kādēļ sākotnēji tika investēts kriptovalūtā. Jāatceras, ka kriptovalūtu pārvaldībai ir nepieciešamas zināšanas un elementāras prasmes, kas ļautu īstenot neatkarīgu tirdzniecību.

Ripple… vai vēl atspēlēsies?

Saistībā ar investīcijām Ripple kriptovalūtā, svarīgi ir zināt, kas šo kriptovalūtu padara par tik atšķirīgu. Kamēr Bitcoin, Ethereum un citas populārākās monētas tiecas uz decentralizāciju, XRP pilnībā pieder Ripple.

Uzņēmums Ripple cenšas izveidot kriptovalūtu, lai aizpildītu unikālu nišu finanšu pasaulē, tā kā uzskata, ka kriptovalūtu vislabāk var izmantot banku atbalstam. Citas valūtas, piemēram, Bitcoin, tiecas aizstāt vai pārspēt banku popularitāti, kamēr Ripple vēlas, lai bankas izmantotu tā valūtu ātrākiem un vieglākiem starptautiskiem naudas pārvedumiem.

Tā ir laba tirgus niša, jo bankām rodas daudz iespēju izmantot Ripple tehnoloģiju. Tomēr tas nozīmē, ka XRP tirgu būtiski ietekmē ziņas par valūtas ieviešanu bankās un kriptovalūtas regulējumi.

Vai Ripple ir laba investīcija? Tas var izrādīties pretrunā ar intuīciju, bet Ripple trajektorija 2021. gadam izskatās labi, ņemot vērā faktu, ka monēta ir pārcietusi dažus patiešām smagus gadus. Ripple ievērojami cieta 2019. gadā, kad bija viens no lētākajiem kriptoaktīviem. Bet tas nozīmē, ka tagad ir daudz vietas, lai palielinātu savu vērtību. Jo īpaši tādēļ, ka 2021. gads atveseļosies pēc pandēmijas, kas, savukārt, nozīmē peļņu bankām un Ripple kriptovalūtai.

Pakete ar kriptovalūtu

Apmācību kursa pakete ar kriptovalūtu, tostarp Ripple pakete, ir komplekts, kas paredzēts investoriem – iesācējiem, kuri vēlas sākt investēt virtuālajā valūtā. Tipveida paketē ietilpst e-grāmatu, vebināru un izglītojošu materiālu komplekts, kas ļauj iegūt pamatzināšanas par kriptovalūtu investīcijām.

Tas, kas atšķir izglītojošās paketes ar kriptovalūtu no citiem apmācību kursa piedāvājumiem ir fakts, ka papildu mācību materiāliem, bez maksas tiek saņemtas attiecīgās kriptovalūtas vienības. Šāda veida koini vai žetoni, kas pievienoti paketei, parasti tiek uzglabāti privātā virtuālā maka kontā, kuram piekļuvi klients iegūst līdz ar paketes iegādi. To nodrošina speciāla karte ar piekļuves kodu, uz kuras atrodas konta lietotājvārds un parole. Tāpēc kriptovalūtu paketes ir lieliska iespēja investoriem – iesācējiem, jo tās nodrošina apmācību un drošu veidu, kā uzglabāt kriptovalūtas, bez nepieciešamības izveidot kontu kriptovalūtu biržā.

Ripple pakete

Lai gan šāda veida produkti kļūst arvien populārāki, piedāvājot dažādas kriptovalūtu vienības, tieši Ripple ir izpelnījies vislielāko popularitāti investoru – iesācēju vidū.

Ripple pakete ir efektīvs veids, kā apvienot teoriju ar praktiskām investīcijām. Paketes ietvaros klients saņem ne tikai izglītojošu materiālu komplektu, bet arī bezmaksas bonusu Ripple kriptovalūtas vienību veidā. Materiāli ir atlasīti tā, lai personas, kas iepriekš nav dzirdējušas par kriptovalūtām, varētu attīstīt savas zināšanas. Papildu teorētiskajai daļai, Ripple pakete palīdz praktiskā veidā skoloties kā investoram, izmantojot pirmos Ripple bezmaksas žetonus.

Kā saņemt piekļuvi paketei? Nepieciešams zvanīt pa informatīvo tālruni un pasūtīt izglītojošo materiālu paketi. Pēc pasūtījuma noformēšanas, uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts ziņojums ar pasūtījuma apstiprinājumu un informāciju, kā lejupielādēt mācību materiālus. Klients pa pastu saņems arī sūtījumu, kurā, citu starpā, atradīsies Ripple karte. Karti nepieciešams uzglabāt drošā vietā, jo tā satur informāciju ar lietotājvārdu un paroli, lai piekļūtu kontam, kurā atrodas Ripple žetoni, kas tiek saņemti paketes ietvaros.

Ripple pakete – mūsu atsauksmes

Ripple pakete var lepoties ar pozitīvām klientu atsauksmēm, tādēļ tā tiek rekomendēta investoriem – iesācējiem. Paketes ietvaros investori noderīgus mācību materiālus, kuros saprotamā un pārskatāmā veidā izklāstīti svarīgākie jautājumi un specializētas zināšanas saistībā ar kriptovalūtas investīcijām.

Ripple bezmaksas vienību piegādes veids var šķist neparasts, lai gan piekļuve pašām kriptovalūtas vienībām nav sarežģīta. Komunikācija un klientu apkalpošana ir ļoti augstā līmenī, kas ir īpaši svarīgi, ja produkts tiek orientēts uz tiešu saskari.

Tieši tādēļ Ripple pakete ir uzticības cienīgs produkts un interesants risinājums jau tā piesātinātajā kriptovalūtas mācību materiālu tirgū.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *