Netricoin – mitmekesistamine kui tee edule – meie arvamused

Netricoin – mitmekesistamine kui tee edule – meie arvamused

Krüptovaluutadesse investeerimine erineb oma suhteliselt lühikese ajaloo ja eripära tõttu oluliselt teistel investeerimisturgudel mängimisest. Seetõttu võivad paljud asjad, mis on kogenud “traditsiooniliste” investorite jaoks tavalised ja ilmsed, osutuda krüptoturul tõsiseks veaks. Lõppude lõpuks kehtivad endiselt mõned põhiprintsiibid ja mõne hea tava reaalsus saab väheste teadmiste ja ettevaatlikkusega “ümber tõlgitud” krüptoraha reaalsuseks. Üks sellistest tavadest on nn portfelli hajutamine.

Investeerimine krüptorahadesse

Krüptorahad, s.t detsentraliseeritud võrgus saada olevad virtuaalsed rahad või tokenid, mis on kesksest emitendist sõltumatud, on 21. sajandi üks populaarsemaid investeerimisvarasid. Mitte ilma põhjuseta, sest nende lai valik rakendusi, läbimurdelise innovaatiline blockchain tehnoloogia kasutamine ja turvalisus teevad neist tõelise tulevikutehnoloogia. Kuid nende spetsiifiline olemus muudab nendesse tuleviku varadesse investeerimise nii võhikute kui ka kogenud börsimängijate jaoks natuke keeruliseks.

Krüptoraha turg on palju dünaamilisem ja likviidsem. Sageli saate jälgida suuri hüppeid või muid järske muutusi. Lisaks on börsid täis erinevaid münte, tokeneid ja altcoine, kuhu saate investeerida oma fonde erineva populaarsuse, kapitaliseerituse ja hindadega. Tasub meeles pidada, et krüptovaluutade hinna määrab eelkõige nende populaarsus ja alles teiseks nende kasulikkus või uuenduslikkus. Lisaks nõuab krüptoraha ühikute ostmine ja hoidmine lisaks hea allika kindlustamisele ka sobivat programmi, kus neid hoida.

Kõik need krüptoraha turule investeerimise reaalsuse aspektid tähendavad, et sisenemislävi võib mõne huvilise jaoks olla liiga kõrge, olenemata „traditsioonilise“ investeerimise tasemest. Õnneks tähendab selle vara kasvav populaarsus seda, et on olemas üha tõhusamaid lahendusi ja arusaadavaid materjale, mis mitte ainult ei aita levitada teadmisi selle suhteliselt uue tehnoloogia kohta, vaid rakendavad selle suhtes ka teadaolevaid investeerimistavasid, näiteks eelmainitud portfelli mitmekesistamine.

Mitmekesistamine – põhiprintsiip

Portfelli mitmekesistamine tähendab investori rahaliste vahendite investeerimist mitmesse erinevasse varasse, selle asemel, et panna need kõik ühte investeeringusse või ainult ühte tüüpi. See on väga populaarne tava, mida paljud investorid kasutavad peaaegu instinktiivselt. See võimaldab vähendada tekkivaid kahjusid konkreetse sektori ootamatute muutuste korral ja laiendada silmaringi turvalisemalt või teha erineva riskiastmega investeeringuid. Selle tulemusel saab ühe investeeringu potentsiaalsed kahjud katta teise kasumiga ja investor ei kaota ühe investeeringuga kõiki oma vahendeid.

See tava näib olevat üsna ilmne samm nii likviidse ja dünaamilise turu jaoks nagu krüptoturg. Vaatamata sellele tähendavad tehnoloogilised piirangud seda, et vähesed investorid panustavad oma krüpto mitmekesistamisele. Ühe virtuaalse valuuta põhjalik tundmaõppimine koos kindla kauplemispaiga, õige e-rahakoti ja õigete turvameetmete leidmisega võib olla aeganõudev ja kurnav, eriti algajatele investoritele.

Õnneks on krüptovaluutadega seotud kogukond ja turg tundlik potentsiaalsete investorite vajaduste suhtes, nii et vastuseks sellele probleemile loodi mugav investeerimistoode, mille eesmärk oli hõlbustada esimesi samme mitmekesistamise suunas. Me räägime Netricoinist, pakkudes kahe paljutõotava altcoini ühikuid ja kvaliteetseid materjale nende kohta.

Kaks ühe hinnaga – Nitrecoin

Netricoin komplekt on ainulaadne investeerimistoode, mis on suunatud peamiselt algajatele või ambitsioonikatele investoritele, kes soovivad oma teadmisi laiendada ja krüptoturu kontekstis mitmekesistamise saladusi uurida. Toode sisaldab kahe paljutõotava krüptovaluuta – Stellar Lumens ja Bitcoin Cash – ühikuid, mille klient saab 50/50 vahekorras. See tähendab, et osakuid ostetakse sama hinnaga, isegi kui kogus erineb.

Nende kahe erineva kasutusega altcoini kombinatsioon on hea näide mitmekesistamisest, võimaldades kliendil vaadata nende sarnasusi ja erinevusi. Tänu sellele ei konkureeru need üksteisega ja järelikult ei vähenda neist ühe edu teise arenguvõimalusi. Lisaks sellele saab kasutaja peale üksuste endi juurdepääsu kvaliteetsele haridusplatvormile, mis sisaldab palju koolitusi ja materjale. Nende abiga saab klient värskendada mitte ainult krüptoturule investeerimise põhiteavet ja kõige olulisemat, vaid ka õppida omandatavate osakute ajaloo, tehnoloogia ja kasutamise üksikasju ning väärtuslikke näpunäiteid mitmekesistamise ja krüptotehnoloogia edasise arengu potentsiaalne suuna kohta.

Eriti algajatele pakub see toode veel ühe mugavuse, milleks on üksuste salvestamine professionaalselt turvatud rahakotti, kasutades Netricoini koodiga kaarti.

Mugav ja ohutu hoiustamine

Tänu Netricoini komplekt pääsukoodiga kaardile saab klient vahele jätta aeganõudva ostetud krüptovaluutadega ühilduvate elektrooniliste rahakottide otsimise, registreerimise ja turvamise protsessi. Selle asemel sisaldab Netricoin komplekt professionaalide loodud ja turvatud rahakoti pääsukoodiga füüsilist kaarti, kus klient saab oma varal silma peal hoida.

Tänu sellele valemile on juurdepääsukood olemas ainult paberkandjal, mis vähendab oluliselt varastamise riski häkkerite või interneti petturite poolt. Samuti võimaldab see kasutajal nautida kõrgeimat turvalisuse taset, ilma et peaks muretsema nende käsitsi leidmise ja juurutamise pärast. Lisaks on Netricoini komplekt pääsukood ka parool, mis volitab kõikide üksustega toiminguid tegema. Nende müümiseks või nendega manipuleerimiseks on kliendil vaja teha ainult üks telefonikõne ja kinnitada tehing oma andmete ja pääsukoodiga.

Stellari ja Bitcoin Cashi tulevik

Stellar Lumenid ja Bitcoin Cash on kaks võrdselt paljulubavat krüptovaluutat, mis lubavad helget tulevikku aastal 2021. Sellest hoolimata nende profiilid erinevad oluliselt.

Stellar Lumens kuulub altcoinide kategooriasse, mida nimetatakse “tokeniteks”. Need on valuutad, mis eksisteerivad kindlas platvormis, moodustades selle sisemise vahetuskeskkonna või aktiveerides konkreetseid funktsioone, nagu näiteks kaupade üleandmine või nutikad lepingud. Luumenid ehk XLM on tokenid Stellar platvormil, mis on paljude kaupade ja teenuste vahetuskoht nii suurkorporatsioonide kui ka eraisikute vahel. Tänu stabiilsele arengule, suurele mitmekülgsusele, madalatele hindadele ja kiiretele tehingutele on Stellaril krüptoraha turul väga tugev positsioon.

Teisest küljest on Bitcoin Cash, tuntud ka kui BCH või Bcash, tõeline “Bitcoin 2.0” idee teostus, säilitades selle esimese krüptoraha kõik eelised ja kõrvaldades paljud selle suurimad puudused. Nagu “originaalne” Bitcoin, on ka Bcash münt. See tähendab, et seda kasutatakse igapäevaste maksete jaoks fiat-valuutade asendajana. Selle palju suurem ribalaius ja parem mastaapsus tähendavad, et see on kindel alternatiiv ikoonilisele, ehkki aegunud BTC-le.

Nendel kahel krüptovaluutal on erinevustest hoolimata üks oluline ühine punkt. Mõlemal on maine, et need on potentsiaalselt kõige tulusamad investeeringud aastaks 2021 ja paljud eksperdid ennustavad järgnevatel aastatel kiiret kasvu. Seetõttu on nende kombineerimine hea viis oma virtuaalse rahakoti mitmekesistamiseks.

Netricoin komplekt on toode, mis ühendab paljusid aspekte ja eeliseid, muutes selle väga terviklikuks komplektiks. Kahte tüüpi ühikute ja kvaliteetsete õppematerjalide kombinatsioon omandatud krüptovaluutade, investeeringute ja mitmekesistamise kohta, vabastades samas kliendi vajadusest kontot e-rahakotirakenduses või vahetusplatvormil otsida, registreerida ja turvata. See on suurepärane valik algajatele investoritele. Suurima eduga mängijad saavad pakkumist kindlasti ära kasutada ka potentsiaalselt väärtuslike üksuste hankimiseks ning pakutavate materjalide kasutamiseks teadmiste värskendamiseks ja korrastamiseks.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *