Netricoin – diverzifikace jako cesta k úspěchu – naše recenze

Netricoin – diverzifikace jako cesta k úspěchu – naše recenze

Díky své relativně krátké historii a zvláštní charakteristice se investice do kryptoměn výrazně liší od hry na jiných investičních trzích. Proto mnoho věcí, které jsou běžné a zřejmé pro zkušené “tradiční“ investory, může být na krypto-trhu vážnou chybou. Koneckonců, některé základní principy stále platí a skutečnosti některých osvědčených postupů lze s trochou znalostí a obezřetnosti ”převést” do skutečností kryptoměn. Jednou z takových praktik je takzvaná diverzifikace portfolia.

Investice do kryptoměn

Kryptoměny, tedy virtuální peníze nebo tokeny dostupné v decentralizované síti, nezávislé na centrálním emitentovi, jsou jedním z nejoblíbenějších investičních aktiv 21. století. Ne bez důvodu, protože jejich široká škála použití, inovativní využití průlomové technologie blockchain a zabezpečení z nich činí skutečnou technologii budoucnosti. Jejich specifická povaha však může způsobit, že investice do těchto futuristických aktiv může být lehce komplikovaná pro laiky i zkušené burzovní hráče.

Trh s kryptoměnami je mnohem dynamičtější a likvidní. Často můžete pozorovat velké skoky nebo jiné náhlé změny. Burzy jsou navíc plné různých coinů, tokenů a altcoinů, do kterých můžete investovat své prostředky s různou úrovní popularity, kapitalizace a cen. Stojí za připomenutí, že cena kryptoměn je určena především jejich popularitou a teprve za druhé jejich užitečností nebo inovacemi. Nákup a skladování jednotek kryptoměn navíc vyžaduje nejen zajištění dobrého zdroje, ale také vhodný program, kde je lze uchovat.

Všechny tyto aspekty faktů investování na trhu kryptoměn znamenají, že vstupní prahová hodnota může být pro některé zájemce příliš vysoká, bez ohledu na úroveň realizace ”tradičního” investování. Naštěstí rostoucí popularita tohoto aktiva znamená, že existují stále účinnější řešení a srozumitelné materiály, které nejen pomáhají šířit znalosti o této relativně nové technologii, ale také na ni aplikují známé investiční postupy, jako je výše uvedená diverzifikace portfolia.

Diverzifikace – základní princip

Diverzifikace portfolia znamená investování finančních prostředků do několika různých aktiv, spíše než je všechny investovat do jedné investice nebo pouze do jednoho typu. Jedná se o velmi populární postup, který mnoho investorů používá téměř instinktivně. Umožňuje snížit ztráty v případě náhlých změn v konkrétním sektoru a bezpečněji rozšířit obzory nebo provádět investice s různým stupněm rizika. Výsledkem je, že potenciální ztráty na jedné investici mohou být pokryty ziskem na druhé a investor při jedné cestě neztratí všechny své prostředky.

Tato praxe se zdá být docela zřejmým krokem pro trh tak likvidní a dynamický jako trh s kryptoměnami. Navzdory tomu technologická omezení znamenají, že jen málo investorů sází na diverzifikaci své kryptoměny. Důkladné seznámení s jednou virtuální měnou, spolu s nalezením pevného místa k obchodování, správné elektronické peněženky a uplatněním správných bezpečnostních opatření, může být časově náročné a vyčerpávající, zejména pro začínající investory.

Naštěstí je komunita a trh související s kryptoměnami citlivý na potřeby potenciálních investorů, takže v reakci na tento problém byl vytvořen vhodný investiční produkt, jehož cílem je usnadnit první kroky k diverzifikaci. Mluvíme o Nitrecoinu, který nabízí jednotky dvou slibných altcoinů a vysoce kvalitních materiálů o nich.

Dvě za cenu jedné – Nitrecoin

Sada Nitrecoin je jedinečný investiční produkt, zaměřený hlavně na začátečníky nebo začínající investory, kteří chtějí rozšířit své znalosti a prozkoumat tajemství diverzifikace v kontextu krypto trhu. Produkt se skládá z jednotek dvou slibných kryptoměn, Stellar Lumens a Bitcoin Cash, které klient obdrží v poměru 50/50. To znamená, že jednotky budou zakoupeny za stejnou cenu, i když se jejich množství bude lišit.

Kombinace těchto dvou altcoinů s různými způsoby použití je dobrým příkladem diverzifikace, která klientovi umožňuje prohlédnout si jejich podobnosti a rozdíly. Díky tomu nestojí proti sobě a úspěch jednoho z nich tedy nesnižuje šance na rozvoj toho druhého. Kromě samotných jednotek získává uživatel také přístup k vysoce kvalitní vzdělávací platformě, která zahrnuje spoustu školení a materiálů. S jejich pomocí může klient nejen aktualizovat základní a nejdůležitější informace o investování na krypto trhu, ale také se dozvědět podrobnosti o historii, technologii a použití získaných jednotek, stejně jako cenné tipy na diverzifikaci a potenciální směr dalšího vývoje krypto technologie.

Zejména pro začátečníky nabízí tento produkt ještě jednu vymoženost, kterou je ukládání jednotek v profesionálně zabezpečené peněžence pomocí karty s kódem Netricoin.

Pohodlné a bezpečné uchovávání

Díky kartě s přístupovým kódem Netricoin může zákazník přeskočit časově náročný proces vyhledávání, registrace a zabezpečení elektronických peněženek kompatibilních se zakoupenými kryptoměnami. Sada Netricoin místo toho obsahuje fyzickou kartu s přístupovým kódem do peněženky, vytvořenou a zabezpečenou profesionály, kde klient může dohlížet na svá aktiva.

Díky takové formuli existuje přístupový kód pouze v papírové podobě, což výrazně snižuje riziko krádeže jednotek hackerem nebo internetovým zlodějem. Umožňuje také uživateli užít si nejvyšší úroveň zabezpečení, aniž by se musel starat o jejich ruční hledání a implementaci. Kromě toho je přístupový kód Netricoin také heslo, které autorizuje všechny operace ohledně jednotek. Aby je zákazník mohl prodat nebo s nimi manipulovat, stačí uskutečnit jeden telefonát a potvrdit transakci svými údaji a přístupovým kódem.

Budoucnost Stellaru a Bitcoin Cash

Stellar Lumens a Bitcoin Cash jsou dvě stejně slibné kryptoměny, které slibují jasnou budoucnost v roce 2021. Přesto se jejich profily výrazně liší.

Stellar Lumens patří do kategorie altcoinů zvaných ”tokeny”. Jedná se o měny, které existují v rámci konkrétní platformy a tvoří její vnitřní médium výměny nebo aktivují specifické funkce, jako je převod majetku nebo inteligentní smlouvy. Lumeny neboli XLM jsou tokeny platformy Stellar, která je místem výměny mnoho majetku a služeb mezi velkými korporacemi a soukromými osobami. Díky svému stabilnímu vývoji, vysoké univerzálnosti, nízkým cenám a rychlým transakcím má Stellar velmi silnou pozici na trhu kryptoměn.

Zatímco Bitcoin Cash, známý také jako BCH nebo Bcash je skutečnou implementací myšlenky “Bitcoinu 2.0“, zachovávající všechny výhody této první kryptoměny a eliminující mnoho z jejích největších nevýhod. Stejně jako “původní“ Bitcoin je Bcash coin. To znamená, že se používá pro denní platby jako náhrada za fiat měny. Jeho mnohem vyšší kapacita a lepší škálovatelnost znamenají, že je pevnou alternativou k ikonickému, i když už zastaralému BTC.

Tyto dvě kryptoměny mají, navzdory rozdílům, jeden společný důležitý bod. Obě mají pověst potenciálně nejlukrativnějších investic pro rok 2021 a mnoho odborníků jim předpovídá rychlý růst v následujících letech. Proto je jejich kombinace dobrý způsob, jak diverzifikovat svou virtuální peněženku.

Sada Netricoin je produkt, který kombinuje mnoho aspektů a výhod, což z něj činí velmi komplexní sadu. Kombinace dvou typů jednotek s vysoce kvalitními vzdělávacími materiály o získaných kryptoměnách, investicích a diverzifikaci, přičemž zbavuje klienta nutnosti hledat, registrovat a zabezpečit účet v aplikaci elektronické peněženky nebo na burzovní platformě je skvělou volbou pro začínající investory. Hráči s vyšší úrovní mohou také využít nabídky získat potenciálně cenné jednotky a použít poskytnuté materiály k osvěžení a uspořádání svých znalostí.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *