Netricoin – diverzifikácia ako cesta k úspechu – náš názory

Netricoin – diverzifikácia ako cesta k úspechu – náš názory

Vďaka svojej relatívne krátkej histórii a špeciálnym vlastnostiam sa investovanie do kryptomien výrazne líši od hry na iných investičných trhoch. Preto veľa vecí, ktoré sú bežné a zrejmé pre ostrieľaných „tradičných“ investorov, môže byť na kryptotrhu vážnou chybou. Niektoré zo základných princípov predsa len stále platia a realita niektorých osvedčených postupov sa dá s trochou vedomostí a obozretnosti „pretaviť“ do reality kryptomeny. Jedným z takýchto postupov je takzvaná diverzifikácia portfólia.

Investovanie do kryptomien

Kryptomeny, teda virtuálne peniaze alebo tokeny dostupné v decentralizovanej sieti, nezávislej od centrálneho emitenta, sú jedným z najobľúbenejších investičných aktív 21. storočia. Nie bezdôvodne, pretože ich široká škála aplikácií, inovatívne využitie prelomovej technológie blockchain a bezpečnosť z nich robia skutočnú technológiu budúcnosti. Vďaka svojej špecifickej povahe je však investovanie do týchto futuristických aktív trochu komplikované pre laikov aj skúsených hráčov na burze.

Trh s kryptomenami je oveľa dynamickejší a likvidnejší. Často je možné pozorovať veľké skoky alebo iné náhle zmeny. Burzy sú navyše plné rôznych mincí, žetónov a altcoinov, do ktorých môžete investovať svoje prostriedky, s rôznou úrovňou popularity, kapitalizácie a cien. Je potrebné pripomenúť, že cena kryptomien je určená predovšetkým ich popularitou, až na druhom mieste je ich užitočnosť alebo inovatívnosť. Nákup a prechovávanie jednotiek kryptomeny navyše vyžaduje nielen zabezpečenie dobrého zdroja, ale aj vhodný program, kde je možné ich uchovať.

Všetky tieto aspekty reality investovania na trhu s kryptomenami znamenajú, že vstupná hranica môže byť pre niektorých záujemcov príliš vysoká, bez ohľadu na úroveň skúseností s „tradičným“ investovaním. Našťastie rastúca popularita tohto aktíva znamená, že existujú stále efektívnejšie riešenia a zrozumiteľné materiály, ktoré nielen pomáhajú šíriť poznatky o tejto relatívne novej technológii, ale tiež na ňu uplatňujú známe investičné postupy, napríklad vyššie spomínanú diverzifikáciu portfólia.

Diverzifikácia – základný princíp

Diverzifikácia portfólia znamená investovanie finančných prostriedkov investora do niekoľkých rôznych aktív namiesto toho, aby boli všetky vložené do jednej investície alebo iba do jedného druhu. Toto je veľmi populárny postup, ktorý mnoho investorov používa takmer inštinktívne. Umožňuje ohraničiť straty v prípade náhlych zmien v konkrétnom sektore a bezpečnejšie rozširovať obzory alebo uskutočňovať investície s rôznym stupňom rizika. Vďaka tomu môžu byť potenciálne straty z jednej investície kryté ziskom z druhej a investor celkovo nepríde o všetky svoje prostriedky.

Zdá sa, že tento postup je jasným krokom i pre tak likvidný a dynamický trh, ako je trh s kryptomenami. Napriek tomu technologické obmedzenia znamenajú, že len málo investorov vsádza na diverzifikáciu svojich kryptomien. Hĺbkové spoznanie už jednej virtuálnej meny spolu s nájdením solídneho miesta na obchodovanie, zodpovedajúcej elektronickej peňaženky a uplatnením správnych bezpečnostných opatrení môže byť najmä pre začínajúcich investorov časovo náročné a vyčerpávajúce.

Komunita a trh spojený s kryptomenami sú našťastie citlivé na potreby potenciálnych investorov, preto v reakcii na tento problém vznikol pohodlný investičný produkt zameraný na uľahčenie prvých krokov k diverzifikácii. Hovoríme o Netricoin, ktorý ponúka jednotky dvoch sľubných altcoinov a o jeho kvalitných materiáloch na túto tému.

Dve za cenu jednej – Netricoin

Sada Netricoin je jedinečný investičný produkt zameraný hlavne na začiatočníkov alebo začínajúcich investorov, ktorí si chcú rozšíriť svoje vedomosti a preskúmať tajomstvá diverzifikácie v kontexte kryptotrhu. Produkt sa skladá z jednotiek dvoch nádejných kryptomien Stellar Lumens a Bitcoin Cash, ktoré dostane zákazník v pomere 50/50 ich hodnoty. To znamená, že jednotky sa budú kupovať za rovnakú cenu, aj keď sa ich množstvo bude líšiť.

Kombinácia týchto dvoch altcoinov s rôznymi spôsobmi použitia je dobrým príkladom diverzifikácie, ktorá umožňuje zákazníkovi vidieť ich podobnosti a rozdiely. Vďaka tomu tiež nestoja proti sebe a následne úspech jedného z nich neznižuje šance na rozvoj toho druhého. Okrem samotných jednotiek získa používateľ prístup aj na vysoko kvalitnú vzdelávaciu platformu, ktorá obsahuje veľa školení a materiálov. S ich pomocou môže zákazník nielen obnoviť základné a najdôležitejšie informácie o investovaní na kryptotrhu, ale tiež sa dozvedieť podrobnosti o histórii, technológii a použití získaných jednotiek, ako aj cenné tipy na diverzifikáciu a potenciálne smerovanie ďalšieho vývoja kryptotechnológie.

Špeciálne pre začiatočníkov ponúka tento produkt ešte jednu vymoženosť, ktorou je prechovávanie jednotiek v profesionálne zabezpečenej peňaženke pomocou karty s kódom Netricoin.

Pohodlné a bezpečné prechovávanie

Vďaka karte s prístupovým kódom Netricoin môže zákazník preskočiť časovo náročný proces hľadania, registrácie a zabezpečenia elektronických peňaženiek kompatibilných so zakúpenými kryptomenami. Namiesto toho sada Netricoin obsahuje fyzickú kartu s prístupovým kódom k peňaženke, vytvorenej profesionálmi, kde môže zákazník sledovať svoje aktíva.

Vďaka tomuto vzorcu prístupový kód existuje iba v papierovej podobe, čo výrazne znižuje riziko krádeže jednotiek hackerom alebo internetovými zlodejmi. Umožňuje tiež používateľovi vychutnať si najvyššiu úroveň zabezpečenia bez obáv z ich manuálneho hľadania a implementácie. Prístupový kód Netricoin je navyše heslom, ktoré autorizuje všetky operácie s jednotkami. Na ich predaj alebo manipuláciu stačí zákazníkovi uskutočniť iba jeden telefonát a potvrdiť transakciu svojimi údajmi a prístupovým kódom.

Budúcnosť Stellaru a Bitcoin Cash

Stellar Lumens a Bitcoin Cash sú dve rovnako sľubné kryptomeny, ktorým je v roku 2021 predpovedaná svetlá budúcnosť. Napriek tomu sa ich profily výrazne líšia.

Stellar Lumens patria do kategórie altcoinov nazývaných „tokeny“. Jedná sa o meny, ktoré existujú v rámci konkrétnej platformy a tvoria jej interné výmenné médium alebo aktivujú špecifické funkcie, ako je napríklad preprava tovaru alebo inteligentné zmluvy. Lumeny alebo XLM sú tokenmi platformy Stellar, ktorá je miestom výmeny mnohých tovarov a služieb medzi veľkými spoločnosťami, ale aj súkromnými osobami. Vďaka stabilnému vývoju, vysokej všestrannosti, nízkym cenám a rýchlym transakciám má Stellar veľmi silné postavenie na trhu s kryptomenami.

Na druhej strane, Bitcoin Cash, tiež známy ako BCH alebo Bcash, je skutočnou implementáciou myšlienky „Bitcoin 2.0“, zachovávajúc všetky výhody tejto prvej kryptomeny a eliminujúci mnohé z jej najväčších nevýhod. Rovnako ako „pôvodný“ bitcoin, aj Bcash je minca. To znamená, že sa používa na denné platby ako náhrada fiat mien. Jeho oveľa vyššia priepustnosť a lepšia škálovateľnosť znamenajú, že je pevnou alternatívou k ikonickému, hoci zastaranému BTC.

Tieto dve kryptomeny majú aj napriek rozdielom jeden dôležitý spoločný bod. Obe majú povesť potenciálne najlukratívnejšej investície do roku 2021 a mnoho odborníkov im predpovedá rýchly rast aj v nasledujúcich rokoch. Preto je ich kombinácia dobrý spôsob, ako diverzifikovať svoju virtuálnu peňaženku.

Sada Netricoin je produkt, ktorý kombinuje mnoho aspektov a výhod, čo z neho robí veľmi komplexnú sadu. Kombinácia dvoch typov jednotiek s vysokokvalitnými vzdelávacími materiálmi o získaných kryptomenách, investíciách a diverzifikácii, čím sa klient zbaví potreby prehľadávať, registrovať a zabezpečiť účet v aplikácii elektronickej peňaženky alebo na výmennej platforme. je skvelou voľbou pre začínajúcich investorov. Hráči s vyššou úrovňou skúseností môžu určite tiež využiť ponuku získať potenciálne cenné jednotky a použiť poskytnuté materiály na osvieženie a usporiadanie svojich vedomostí.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *