„Netricoin“ – diversifikavimas kaip kelias į sėkmę – mūsų atsiliepimai

„Netricoin“ – diversifikavimas kaip kelias į sėkmę – mūsų atsiliepimai

Dėl palyginti trumpos istorijos ir ypatingų ypatumų investavimas į kriptovaliutas labai skiriasi nuo žaidimo kitose investicinėse rinkose. Todėl daugelis dalykų, kurie yra įprasti ir akivaizdūs patyrusiems „tradiciniams“ investuotojams, gali būti rimta klaida kripto rinkoje. Galų gale kai kurie pagrindiniai principai vis dar galioja, o kai kurių gerų praktikų realijas galima šiek tiek išmanant ir atsargiai „paversti“ kriptovaliutos realijomis. Viena iš tokių praktikų yra taip vadinamas piniginės diversifikavimas.

Investavimas į kriptovaliutas

Kriptovaliutos, t. y. virtualūs pinigai arba tokenai, yra prieinami decentralizuotame tinkle, nepriklausantys nuo centrinio emitento, yra vienas populiariausių XXI amžiaus investicinių aktyvų. Ne be reikalo, nes jų platus pritaikymas, novatoriškas proveržio blockchain technologijos naudojimas ir saugumas paverčia juos tikra ateities technologija. Tačiau dėl jų specifinio pobūdžio investavimas į šį futuristinį aktyvą yra paprastas tiek mėgėjams, tiek patyrusiems biržos žaidėjams.

Kriptovaliutų rinka yra daug dinamiškesnė ir skaidresnė. Dažnai galima stebėti didelius šuolius ar kitus staigius pokyčius. Be to, biržose gausu įvairių coinų (monetų), žetonų ir altcoinų, į kuriuos galite investuoti savo lėšas, kurių populiarumas, kapitalizacija ir kainos yra skirtingos. Verta paminėti, kad kriptovaliutų kainą pirmiausia lemia jų populiarumas, o tik antra – naudingumas ar naujovės. Be to, norint įsigyti ir laikyti kriptovaliutos vienetus, reikia ne tik užsitikrinti gerą šaltinį, bet ir tinkamą programą, kur juos galima laikyti.

Dėl visų šių investavimo į kriptovaliutų rinką realijų aspektų, įėjimo slenkstis gali būti per didelis kai kuriems besidomintiems, neatsižvelgiant į „tradicinių“ investicijų pristatymo lygį. Laimei, augančio šio aktyvo populiarumo dėka, yra vis daugiau efektyvių sprendimų ir suprantamos medžiagos, kurios ne tik padeda skleisti žinias apie šią gana naują technologiją, bet ir taiko jai žinomas investavimo praktikas, pvz., jau minėtą piniginės diversifikavimą.

Diversifikavimas – pagrindinis principas

Piniginės diversifikavimas reiškia investuotojo lėšų investavimą į kelis skirtingus aktyvus, užuot juos visus investavus į vieną investicijų rūšį. Tai yra labai populiari praktika, kurią daugelis investuotojų naudoja beveik instinktyviai. Ji leidžia sumažinti nuostolius staiga pasikeitus konkrečiam sektoriui ir saugiau plėsti akiratį arba imtis įvairaus laipsnio rizikos investicijų. Todėl galimus vienos investicijos nuostolius galima padengti iš kitos įmonės pelno, o investuotojas nepraranda visų savo lėšų per vieną klaidą.

Ši praktika atrodo gana akivaizdžiu žingsniu tokiai sklandžiai ir dinamiškai rinkai kaip kriptografinė rinka. Nepaisant to, dėl technologinių apribojimų, mažai investuotojų ryžtasi savo kripto diversifikavimui. Išsamiau susipažinti su viena virtualia valiuta, rasti tvirtą vietą prekybai, tinkamą el. piniginę ir pritaikyti tinkamas saugumo priemones, gali reikalauti daug laiko ir varginti, ypač pradedančiųjų investuotojų atveju.

Laimei, bendruomenė ir rinka, susijusios su kriptovaliutomis, yra jautrūs potencialių investuotojų poreikiams, todėl, reaguojant į šią problemą, buvo sukurtas patogus investicinis produktas, kurio tikslas – palengvinti pirmuosius žingsnius diversifikacijos link. Kalba eina apie „Nitrecoin“, siūlydami vienetus iš dviejų perspektyvių altcoinų ir aukštos kokybės medžiagų apie juos.

Du už vieno kainą – „Nitrecoin“

„Netricoin“ rinkinys tai unikalus investicinis produktas, skirtas daugiausia pradedantiesiems ar siekiančiais jais tapti investuotojams, norintiems praplėsti savo žinias ir ištirti diversifikavimo paslaptis kriptografinės rinkos kontekste. Produktas susideda iš dviejų perspektyvių kriptovaliutų – „Stellar Lumens“ ir „Bitcoin Cash“ – vienetų, kuriuos klientas gaus proporcingai 50/50. Tai reiškia, kad vienetai bus perkami už tą pačią kainą, net jei kiekis skiriasi.

Šių dviejų skirtingų paskirčių altcoinų derinys tai puikus diversifikavimo pavyzdys, leidžiantis klientui pamatyti jų panašumus ir skirtumus. Dėl to jie neprieštarauja vieni kitiems, todėl vieno iš jų sėkmė nesumažina kito vystymosi galimybių. Be to, vartotojas, be pačių vienetų, taip pat gauna prieigą prie aukštos kokybės mokymo platformos, kurioje yra daug mokymų ir medžiagos. Su jų pagalba klientas gali ne tik atnaujinti pagrindinę ir svarbiausią informaciją apie investavimą į kripto rinką, bet ir sužinoti išsamią informaciją apie įsigytų vienetų istoriją, technologijas ir naudojimą, taip pat vertingų patarimų, kaip diversifikuoti ir investuoti, bei galimą tolesnės kripto technologijos plėtros kryptį.

Ypač pradedantiesiems šis produktas siūlo dar vieną patogumą, tai yra vienetų laikymas profesionaliai apsaugotoje piniginėje, naudojant kortelę su „Netricoin“ kodu.

Patogus ir saugus laikymas

Su kortelės „Netricoin“ prieigos kodu klientas gali praleisti daug laiko reikalaujantį procesą, ieškodamas, registruodamas ir apsaugodamas elektronines pinigines, suderinamas jas su įsigytomis kriptovaliutomis. Vietoj to, „Netricoin“ rinkinyje yra profesionalų sukurta ir apsaugota fizinė kortelė su piniginės prieigos kodu, kur klientas gali stebėti savo aktyvą.

Šios formulės dėka prieigos kodas egzistuoja tik popieriniu pavidalu, žymiai sumažinant pavojų, kad įsilauš hakeris ar internetinis vagis. Tai taip pat leidžia vartotojui mėgautis aukščiausio lygio saugumu, nesijaudinant apie jų paiešką ir įdiegimą rankiniu būdu. Be to, „Netricoin“ prieigos kodas taip pat yra slaptažodžiu, leidžiančiu atlikti visas operacijas su vienetais. Norint juos parduoti ar jais manipuliuoti, klientas turi atlikti tik vieną skambutį ir patvirtinti operaciją su savo duomenimis ir prieigos kodu.

„Stellar“ ir „Bitcoin Cash“ ateitis

„Stellar Lumens“ ir „Bitcoin Cash“ tai dvi vienodai perspektyvios kriptovaliutos, žadančios šviesią ateitį 2021 m. Nepaisant to, jų profiliai gerokai skiriasi.

„Stellar Lumens“ priklauso altcoinų, vadinamų „tokenais“, kategorijai. Tai yra valiutos, egzistuojančios konkrečioje platformoje, sudarančios jos vidinę mainų terpę arba suaktyvinančios konkrečias funkcijas, pvz., prekių perdavimą ar pažangias sutartis. „Lumens“ arba „XLM“ tai „Stellar“ platformos tokenas, kuris yra daugelio prekių ir paslaugų mainų tarp didelių korporacijų ir privačių asmenų vieta. Dėl stabilaus vystymosi, didelio universalumo, žemų kainų ir greitų sandorių „Stellar“ užima labai tvirtą poziciją kriptovaliutų rinkoje.

Kita vertus, „Bitcoin Cash“, dar vadinamas BCH ar Bcash, tai tikras „Bitcoin 2.0“ idėjos įgyvendinimas, išsaugant visus šios pirmosios kriptovaliutos privalumus ir pašalinant daugelį didžiausių jos trūkumų. Kaip ir „originalus“ „Bitcoin”, taip ir „Bcash“ tai coinas (moneta). Tai reiškia, kad jis yra naudojamas kasdieniams mokėjimams kaip fiat valiutų pakaitalas. Dėl jo didesnio pralaidumo ir mastelio meičiamumo, tai yra tvirta alternatyva žymiai, nors ir pasenusiai BTC.

Šios dvi kriptovaliutos, nepaisant skirtumų, turi vieną bendrą bruožą. Abiejų reputacija yra potencialiai pelningiausios investicijos 2021 m., o daugelis ekspertų prognozuoja spartų augimą ateinančiais metais. Todėl jų diversifikavimas yra geras būdas paįvairinti virtualią piniginę.

„Netricoin“ rinkinys tai produktas, kuris sujungia daugybę aspektų ir privalumų, todėl yra labai išsamiu rinkiniu. Dviejų tipų vienetų derinys su aukštos kokybės mokomąja medžiaga apie įsigytas kriptovaliutas, investicijas ir diversifikavimą, kartu atleidžia klientą nuo poreikio ieškoti, registruoti ir apsaugoti sąskaitą el. piniginės platformoje ar mainų platformoje. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems investuotojams. Žaidėjai, turintys aukštesnį lygį, taip pat gali pasinaudoti pasiūlymu, norėdami įsigyti potencialiai vertingų vienetų ir naudoti pateiktą medžiagą savo žinioms atnaujinti ir sutvarkyti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *