Netricoin – diversifikācija kā ceļš uz panākumiem – mūsu atsauksmes

Netricoin – diversifikācija kā ceļš uz panākumiem – mūsu atsauksmes

Pateicoties salīdzinoši īsajai vēsturei un īpašajām iezīmēm, ieguldījumi kriptovalūtās ievērojami atšķiras no spēlēšanas citos ieguldījumu tirgos.  Tāpēc daudzas lietas, kas ir kopīgas un acīmredzamas pieredzējušiem “tradicionālajiem” investoriem, var būt nopietna kļūda kriptotirgū. Galu galā daži no pamatprincipiem joprojām tiek piemēroti, un dažu labu prakšu realitāti ar nelielu zināšanu un piesardzības palīdzību var “tulkot” kriptovalūtas īstenībā. Viena no šādām praksēm ir tā sauktā portfeļa diversifikācija.

Ieguldījumi kriptovalūtās

Kriptovalūtas, t.i., virtuālā nauda vai tokeni, kas pieejami decentralizētā tīklā, neatkarīgi no centrālā emitenta, ir viens no populārākajiem 21. gadsimta ieguldījumu aktīviem. Ne velti, jo to plašais pielietojums, novatoriskā revolucionārās blokķēdes tehnoloģijas izmantošana un drošība padara tos par īstu nākotnes tehnoloģiju. Tomēr to īpašais raksturs padara ieguldījumus šajos futūristiskajos aktīvos nedaudz sarežģītus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem biržas spēlētājiem.

Kriptovalūtu tirgus ir daudz dinamiskāks un likvīdāks. Bieži vien jūs varat novērot lielus lēcienus vai citas pēkšņas izmaiņas. Turklāt biržas ir pilnas ar dažādām monētām, tokeniem un altkoiniem, kuros var ieguldīt savus līdzekļus ar dažādu popularitātes, kapitalizācijas un cenu līmeni. Ir vērts atcerēties, ka kriptovalūtu cenu galvenokārt nosaka to popularitāte un tikai otrkārt to lietderība vai inovācija. Turklāt kriptovalūtas vienību iegādei un glabāšanai ir nepieciešams ne tikai nodrošināt labu avotu, bet arī atbilstošu programmu, kur tās var turēt.

Visi šie investīciju kriptovalūtu tirgū realitātes aspekti nozīmē, ka ieejas slieksnis dažiem interesentiem var būt pārāk augsts, neatkarīgi no piegādes līmeņa “tradicionālajos” ieguldījumos. Par laimi, šī aktīva pieaugošā popularitāte nozīmē, ka ir arvien efektīvāki risinājumi un saprotami materiāli, kas ne tikai palīdz izplatīt zināšanas par šo salīdzinoši jauno tehnoloģiju, bet arī pielieto tai zināmo ieguldījumu praksi, piemēram, iepriekš minēto portfeļa diversifikāciju.

Diversifikācija – pamatprincips

Portfeļa diversifikācija nozīmē ieguldītāja līdzekļu ieguldīšanu vairākos dažādos aktīvos, tā vietā, lai tos visus liktu uz vienu ieguldījumu vai tikai uz vienu veidu. Šī ir ļoti populāra prakse, ko daudzi investori izmanto gandrīz instinktīvi. Tas ļauj samazināt zaudējumus pēkšņu izmaiņu gadījumā konkrētā nozarē un drošāk paplašināt redzesloku vai veikt ieguldījumus ar dažādu riska pakāpi. Tā rezultātā potenciālos zaudējumus no viena ieguldījuma var segt ar peļņu citā, un ieguldītājs vienas neveiksmes rezultātā nezaudē visus savus līdzekļus.

Šī prakse, šķiet, ir diezgan acīmredzama virzība tik likvīdam un dinamiskam tirgum kā kriptogrāfijas tirgus. Neskatoties uz to, tehnoloģiskie ierobežojumi nozīmē, ka maz investoru koncentrējas uz savas kriptovalūtas diversifikācijas. Padziļināta vienas virtuālās valūtas iepazīšana, kā arī stabilas tirdzniecības vietas atrašana, pareizais e-maks un pareizo drošības pasākumu piemērošana var būt laikietilpīga un nogurdinoša, jo īpaši iesācējiem investoriem.

Par laimi, kopiena un tirgus, kas saistīts ar kriptovalūtām, ir jutīgs pret potenciālo investoru vajadzībām, tāpēc, reaģējot uz šo problēmu, tika izveidots ērts ieguldījumu produkts, kura mērķis bija atvieglot pirmos soļus diversifikācijas virzienā. Mēs runājam par Netricoin komplekts, kas piedāvā divu daudzsološu altkoinu vienības un augstas kvalitātes materiālus par tiem.

Divi par viena cenu – Netricoin

Netricoin komplekts ir unikāls ieguldījumu produkts, kas galvenokārt paredzēts iesācējiem vai topošajiem investoriem, kuri vēlas paplašināt savas zināšanas un izpētīt diversifikācijas noslēpumus kriptogrāfijas tirgus kontekstā. Produktā ietilpst divu daudzsološu kriptovalūtu – Stellar Lumens un Bitcoin Cash – vienības, kuras klients saņems proporcijā 50/50. Tas nozīmē, ka vienības tiks pirktas par tādu pašu cenu, pat ja daudzums atšķiras.

Šo divu altkoinu kombinācija ar dažādu pielietojumu ir labs diversifikācijas piemērs, ļaujot klientam apskatīt to līdzības un atšķirības. Pateicoties tam, viņi nav pretrunā viens otram, un līdz ar to viena no viņiem panākumi nesamazina otra attīstības iespējas. Turklāt, izņemot pašas vienības, lietotājs iegūst piekļuvi arī augstas kvalitātes izglītības platformai, kas ietver daudz apmācību un materiālu. Ar viņu palīdzību klients var ne tikai atsvaidzināt pamata un vissvarīgāko informāciju par ieguldījumiem kriptogrāfijas tirgū, bet arī uzzināt informāciju par iegādāto vienību vēsturi, tehnoloģijām un izmantošanu, kā arī vērtīgus padomus par diversifikāciju un dažādošanu, kas ir kriptogrāfijas tehnoloģijas turpmākās attīstības iespējamais virziens.

Īpaši iesācējiem šis produkts piedāvā vēl vienu ērtību, proti, vienību uzglabāšanu profesionāli drošā makā, izmantojot karti ar Netricoin kodu.

Ērta un droša uzglabāšana

Pateicoties kartei ar Netricoin piekļuves kodu, klients var izlaist laikietilpīgo elektronisko maku meklēšanas, reģistrēšanas un nostiprināšanas procesu, kas ir saderīgs ar iegādātajām kriptovalūtām. Tā vietā Netricoin komplektā ietilpst fiziska karte ar piekļuves kodu makam, kuru izveidojuši un nodrošinājuši profesionāļi, kur klients var novērot savus aktīvus.

Pateicoties šai formulai, piekļuves kods pastāv tikai papīra formā, ievērojami samazinot risku, ka hakeris vai interneta zaglis var nozagt vienības. Tas arī ļauj lietotājam izbaudīt visaugstāko drošības līmeni, neraizējoties par manuālu atrašanu un ieviešanu. Turklāt Netricoin piekļuves kods ir arī parole, kas ļauj veikt visas darbības ar vienībām. Lai tās pārdotu vai ar tām manipulētu, klientam ir nepieciešams veikt tikai vienu tālruņa zvanu un apstiprināt darījumu ar saviem datiem un piekļuves kodu.

Stellar un Bitcoin Cash nākotne

Stellar Lumens un Bitcoin Cash ir divas vienlīdz daudzsološas kriptovalūtas ar gaišu nākotni 2021. gadā. Pat ja viņu profili ir ievērojami atšķirīgi.

Stellar Lumens pieder altkoinu kategorijai, ko sauc par “tokeniem”. Tās ir valūtas, kas pastāv noteiktā platformā, kas ir tās iekšējais apmaiņas līdzeklis vai aktivizē īpašas funkcijas, piemēram, preču pārsūtīšana vai viedie līgumi. Lumens jeb XLM ir Stellar platformas tokens, kas ir daudzu preču un pakalpojumu apmaiņas vieta gan starp lielajām korporācijām, gan privātpersonām. Pateicoties stabilajai attīstībai, augstajai daudzpusībai, zemajām cenām un ātrajiem darījumiem, Stellar ir ļoti spēcīga pozīcija kriptovalūtu tirgū.

No otras puses, Bitcoin Cash, kas pazīstams arī kā BCH vai Bcash, ir patiesa “Bitcoin 2.0” idejas īstenošana, saglabājot visas šīs pirmās kriptovalūtas priekšrocības un novēršot daudzus tās lielākos trūkumus.  Tāpat kā “oriģinālais” Bitcoin, arī Bcash ir monēta. Tas nozīmē, ka to izmanto ikdienas maksājumiem kā fiat valūtu aizstājēju. Tā daudz lielāks joslas platums un labāka mērogojamība nozīmē, ka tā ir stabila alternatīva ikoniskajam, kaut arī novecojušajam BTC.

Šīm divām kriptovalūtām, neskatoties uz atšķirībām, ir viens svarīgs kopīgs punkts. Abām ir tā reputācija, ka tie ir potenciāli ienesīgākie ieguldījumi 2021. gadā, un daudzi eksperti prognozē strauju izaugsmi arī nākamajos gados. Tāpēc to apvienošana ir labs veids, kā dažādot virtuālo maku.

Netricoin komplekts ir produkts, kas apvieno daudzus aspektus un priekšrocības, padarot to par ļoti visaptverošu komplektu. Divu veidu vienību apvienojums ar augstas kvalitātes mācību materiāliem par iegūtajām kriptovalūtām, ieguldījumiem un diversifikāciju, vienlaikus atbrīvojot klientu no nepieciešamības meklēt, reģistrēt un nodrošināt kontu e-maka lietojumprogrammā vai apmaiņas platformā ir lieliska izvēle iesācējiem investoriem. Spēlētāji ar augstāku līmeni var arī noteikti izmantot piedāvājumu, lai iegūtu potenciāli vērtīgas vienības un izmantotu sniegtos materiālus, lai atsvaidzinātu un sakārtotu savas zināšanas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *