„Stellar” kriptovaliuta ir jos galimybės – kaip ir kam įsigyti?

„Stellar” kriptovaliuta ir jos galimybės – kaip ir kam įsigyti?

Nepaisant burbulo sprogimo 2018 m. ir daugybės komentarų, numatančių jos žlugimą, kriptovaliutų rinka vis dar dinamiškai vystosi, o joje veikiantys altkoinai vis dar stebina. Paskutinis „atradimas“, pritraukęs daugelio vartotojų ir investuotojų dėmesį, yra „Stellar“ platforma ir joje veikiantys tokenai „Stellar Lumens“.

„Stellar”… kriptovaliuta kitokia nei visos?

 „Stellar“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta platforma, kurioje galite keistis valiuta, paslaugomis, produktais ir dar daugiau. Sandoris yra beveik momentinis, o kaina yra mikroskopinė. „Stellar Lumens“ kriptovaliuta yra tokenas, kuris svetainėje naudojamas kaip tarpininkas. Keli vienetai sąskaitoje taip pat yra vienintelis reikalavimas užbaigti operaciją.

„Stellar“ yra gana unikali ne tik dėl savo greičio ir mastelio, bet ir dėl to, kad lengvai prieinama ne tik didelėms korporacijoms ar bankams, bet ir pavieniams vartotojams. Dėl šios plačios vartotojų grupės „Stellar“ gali būti naudojamas daugelyje skirtingų sričių. Nenuostabu, kad tai yra populiarus objektas, kurį domina tiek potencialūs vartotojai, tiek investuotojai, turintys įvairiausių įgūdžių.

Pradžia ir efektai

„Stellar“ 2014 metais sukūrė programuotojas Jedas McCalebas, žinomas, pvz. iš darbo su „Ripple“ ir Joyce Kim, teisininkė, kuri specializuojasi investicijų teisės srityje. Kartu jie įkūrė non-profit organizaciją, pavadinimu „Stellar Development Foundation“. Jiems labai padėjo „CEO Stripe“ generalinio direktoriaus Patricko Collinsono 3 mln. USD paskola, skirta šiam projektui ir organizacijai pradėti. Tokiu būdu jiems pavyko sukurti atviro kodo „Stellar“ protokolą, leidžiantį beveik iš karto ir minimaliomis sąnaudomis keistis pinigais, produktais ir paslaugomis visame pasaulyje. Iš pradžių platforma buvo paremta „McCaleb“ parašytu „Ripple“ protokolu, tačiau jau 2015 m. ji buvo pakeista į „Stellar Consensus Protocol“, labiau atitinkančiu platformos reikalavimus ir poreikius. 2016 m. buvo įdiegtas „Lightning Network“, kuris žymiai pagreitino operacijų vykdymo tempą ir pagerino viso tinklo mastelį.

Projektas buvo sėkmingas ir nuo to laiko tolygiai vystosi, išlaikant mažas sandorių išlaidas ir lengvą prieinamumą visiems suinteresuotiems. Vienas sandoris šiuo metu kainuoja tik 0,00001 XLM („Stellar Lumens“) arba maždaug 0,00000296 USD. Tačiau norint išvengti tinklo perkrovimo, per didelio kiekio paskyrų kūrimo ar masinio brukalo platinimo, buvo nustatyta minimali suma, kuri turi būti prieinama piniginėje, kad būtų galima įvykdyti operaciją. Nors tai nėra aukšta suma, tik 1 XLM, tai padeda atgrasyti potencialius sukčius nuo kelių sąskaitų atidarymo, siekiančių manipuliuoti tinklu.

Šiuo metu „Stellar“ yra viena iš žymiausių kriptovaliutų, patekusių į kripto top 10 kapitalizacijos atžvilgiu. Praktinis platformos aspektas daro „Stellar Lumens“ kainą gana stabilią, palyginti su koinais, t. y. kriptovaliutomis, skirtomis tiesiogiai pakeisti tradicines valiutas, ir netgi kitus tokenus.

Pelninga investicija?

Nuo pat pradžių „Stellar“ turėjo būti platforma, kur Jūs galite pigiai, lengvai ir greitai pervesti lėšas net į kitą pasaulio kraštą. Todėl nuolatinė plėtra ir naujų partnerių įgijimas visame pasaulyje yra „Stellar Development Foundation” strategijos pagrindas. Štai kodėl 2017 m. pabaigoje fondas užmezgė bendradarbiavimą su Nigerijos „SureRemit“, o pačioje 2021 m. pradžioje Ukrainos skaitmeninės transformacijos ministras paskelbė apie partnerystę su SDF pertvarkant Ukrainos skaitmeninę infrastruktūrą.

Kiekvienas kitas Fondo įsigytas partneris daro platformą globalesnę, praktiškesnę, prieinamą piliečiams, bei įvairioms įmonėms ar korporacijoms. Tada nenuostabu, kad platformos ir „Stellar Lumens“ naudojimas ir susidomėjimas auga. Be to, „Stellar“ pritraukia ne tik potencialius partnerius ar vartotojus, bet ir privačius bei profesionalius investuotojus. Todėl kyla vis daugiau klausimų apie tai, kur ir kaip įsigyti XLM vienetų.

Įsigijimas …

„Stellar Lumens” yra trokštami ne tik investuotojų, kurie tikisi ilgainiui padidinti kainą, bet ir potencialių vartotojų. Verta prisiminti, kad norint atlikti bet kokias operacijas, platformoje vis tiek reikia turėti bent vieną „Lumeną“ Jūsų piniginėje. Todėl susidomėjimas XLM vienetais yra didelis. Todėl vis daugiau vietų įtraukia šiuos tokenus į savo tvarkaraščius.

Populiariausia koinų, altkoinų ir tokenų įsigijimo vieta yra kriptobiržos. Šios platformos yra pirmoji vieta kriptovaliutų entuziastams, norintiems įsigyti naujų vienetų, todėl jie neoficialiai tampa „numatytuoju“ kriptovaliutų pirkimo būdu. Tikslų kriptobiržų, kuriose galite įsigyti „Stellar Lumens“, sąrašą galite rasti oficialioje SDF svetainėje.

Tačiau verta prisiminti, kad prekybai kriptografijos biržoje reikia turėti atitinkamą piniginę. Dėl savo ypatybių „Stellar“ turi šiek tiek aukštesnius elektroninės piniginės reikalavimus nei dauguma kriptovaliutų. Todėl ne visos piniginės gali būti tinkamos šiems specifiniams vienetams laikyti, o tai gali būti ypač sunki užduotis pradedantiesiems, kurie gali nežinoti, kaip pasirinkti ir apsaugoti savo sąskaitą kriptografinės piniginės platformoje.

Laimei, yra būdų, kaip apeiti šią problemą ir įsigyti vienetų paprastu ir saugiu būdu.

„Stellar” paketas, kriptovaliutos paketas

Vienas iš tokių būdų yra pasinaudoti „Stellar” paketu, kuriame yra daug naudingos mokomosios medžiagos pradedantiesiems. Juose yra ne tik lengvai įsisavinamų žinių apie kriptovaliutas, jų istoriją ir programas apskritai, bet ir nedidelė premija kelių XLM vienetų pavidalu, skirta padėti mėgėjams įgyti žinių ir naudoti teoriją praktiškai.

Šio produkto dėka žmonės, norintys naudotis „Stellar“, taip pat kriptovaliutų tema, gali gauti reikiamų žinių. Tai savo ruožtu suteiks tvirtą, esminį pagrindą, kurio dėka jie geriau supras kriptografinių valiutų pasaulį ir galės labiau užtikrintai naršyti kriptovaliutų rinkoje, naudodamiesi įvairiais koinas ir tokenais ir investuodami į juos.

Be to, prie pakuotės pritvirtinti nemokami vienetai leidžia saugiai gauti tokenus, kuriuos kitu atveju būtų sunku laikyti ir apsaugoti. „Stellar“ paketo gamintojas siūlo galimybę pervesti premiją į jo sukurtą elektroninės piniginės sąskaitą. Tokiu būdu gamintojas gali atleisti klientą nuo pareigos patiems susirasti ir apsaugoti piniginę. Tokiu būdu pradedantysis investuotojas gali paprastai ir saugiai gauti savo pirmąsias lėšas ir reikalingas žinias.

Ar verta? Mūsų nuomonė apie „stellar” paketą

Dėl savo pasaulinio pobūdžio ir plataus, praktiško panaudojimo, „Stellar“ yra neabejotinai vienas iš įdomiausių tokenų, prieinamų šiandien rinkoje. Nenuostabu, kad jis vis labiau populiarėja tarp investuotojų, korporacijų, vartotojų ir net valstybių atstovų. Visuotinis platformos aspektas, mažos eksploatavimo išlaidos ir paprastas naudojimas reiškia, kad fondui nekyla problemų susirasti naujų partnerių įvairiose pasaulio vietose, siūlant savo paslaugas platesnei auditorijai. Dėl to galima drąsiai manyti, kad tai labai perspektyvi platforma, turinti šansą sulaukti didelės tarptautinės sėkmės ir stabilaus augimo daugelį metų.

Nepaisant pažangos lygio kriptovaliutų srityje, verta pasidomėti „Stellar“ ir per biržą įsigyti tiems, kurie yra šiek tiek labiau patyrę ar mėgėjams per „Stellar” paketą. Atsiliepimai apie „Stellar“ platformą arba „Stellar Lumens“ tokenus yra nepaprastai teigiami, o „Stellar Development Foundation“ nenuilstamai plėtoja savo veiklą ir ieško naujų partnerių. Štai kodėl šiandien verta įvertinti „Stellar“ funkcionalumą ir dalyvauti projekte, kuris turi galimybę iš esmės pakeisti finansus visame pasaulyje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *