Kriptovalūta Stellar un tās iespējas – kā un kāpēc to vajag iegūt?

Kriptovalūta Stellar un tās iespējas – kā un kāpēc to vajag iegūt?

Neskatoties uz burbuļa plīšanu 2018. gadā un daudziem komentāriem, kas paredz tā sabrukumu, kriptovalūtas tirgus joprojām dinamiski attīstās, un tajā funkcionējošie altkoini joprojām pārsteidz. Pēdējais “atklājums”, kas piesaistīja daudzu lietotāju un investoru uzmanību, ir Stellar platforma un tās tokeni Stellar Lumens.

Stellar… kriptovalūta, kas atšķiras no citām?

Stellar ir uz blokķēdes balstīta platforma, kurā varat apmainīties ar valūtām, pakalpojumiem, produktiem un daudz ko citu. Darījums ir gandrīz tūlītējs, un izmaksas ir mikroskopiskas. Stellar Lumens kriptovalūta ir tokens, kas tiek izmantots vietnē kā starpnieks apmaiņā. Darījuma pabeigšanai vienīgā prasība ir arī tas, ka kontā ir vairākas vienības.

Stellar ir diezgan unikāls ne tikai ar ātrumu un mērogojamību, bet arī tāpēc, ka tas ir viegli pieejams gan lielām korporācijām vai bankām, gan individuāliem lietotājiem. Pateicoties šai plašajai mērķa grupai, Stellar var izmantot daudzās dažādās jomās. Nav brīnums, ka tas ir populārs aktīvs, kas interesē gan potenciālos lietotājus, gan visu prasmju līmeņu investorus.

Izcelsme un efekti

Stellar 2014. gadā izveidoja programmētājs Džeds Makkalebs, pazīstams piem. no darba ar Ripple, un Džoisa Kima, juriste, kas specializējas ieguldījumu likumos. Viņi kopā nodibināja bezpeļņas organizāciju ar nosaukumu Stellar Development Foundation. Viņiem ļoti palīdzēja 3 miljonu dolāru aizdevums no Stripe izpilddirektora Patrika Kolinsona, lai sāktu šo projektu un organizāciju. Rezultātā viņi varēja izstrādāt atvērtā koda Stellar protokolu, kas ļauj gandrīz nekavējoties un ar minimālām izmaksām apmainīties ar naudu, produktiem un pakalpojumiem visā pasaulē. Sākotnēji platforma tika balstīta uz Makkaleba rakstīto Ripple protokolu, bet jau 2015. gadā to aizstāja Stellar Consensus Protocol, kas ir vairāk piemērots platformas prasībām un vajadzībām.  2016. gadā tika ieviests Lightning Network, kas ievērojami paātrināja darījumu izpildes tempu un uzlaboja visa tīkla mērogojamību.

Projekts bija veiksmīgs un kopš tā laika ir nepārtraukti attīstījies, vienlaikus saglabājot zemas darījumu izmaksas un ērtu piekļuvi visām ieinteresētajām pusēm. Viens darījums šobrīd maksā tikai 0.00001 XLM (Stellar Lumens) jeb aptuveni 0.00000296 USD. Tomēr, lai izvairītos no tīkla pārslodzes, tā izmantošanas, lai izveidotu pārāk daudz kontu vai masveida izplatītu surogātpastu, ir ieviesta minimālā summa, kurai jābūt pieejamai makā, lai varētu veikt darījumu. Lai gan tā nav augsta – tikai 1 XLM, tas palīdz potenciālos krāpniekus atturēt no vairāku kontu atvēršanas, lai manipulētu ar tīklu.

Pašlaik Stellar ir viena no slavenākajām kriptovalūtām top 10 kapitalizācijas ziņā.  Platformas praktiskais aspekts padara Stellar Lumens cenu diezgan stabilu, salīdzinot ar monētām, t.i., kriptovalūtām, kas paredzētas tieši tradicionālo valūtu aizstāšanai, un pat citiem tokeniem.

Ienesīgs ieguldījums? Jau no paša sākuma

Stellar bija jākalpo par platformu, kur būtu iespējams lēti, viegli un ātri pārskaitīt līdzekļus pat uz otru pasaules malu. Tāpēc pastāvīga attīstība un jaunu partneru iegūšana visā pasaulē ir Stellar Development Foundation stratēģijas pamatā. Tāpēc 2017. gada beigās fonds izveidoja sadarbību ar Nigērijas SureRemit, un pašā 2021. gada sākumā Ukrainas digitālās transformācijas ministrs paziņoja par partnerību ar SDF Ukrainas digitālās infrastruktūras pārveidošanā.

Katrs nākamais Fonda sadarbības partneris padara platformu globālāku, praktiskāku, pieejamu iedzīvotājiem, kā arī dažādiem uzņēmumiem vai korporācijām. Tad nav brīnums, ka pieaug platformas un Stellar Lumens izmantošana un interese par to. Turklāt Stellar piesaista ne tikai potenciālos partnerus vai lietotājus, bet arī privātos un profesionālos investorus. Tāpēc arvien vairāk tiek uzdoti jautājumi par to, kur un kā iegūt XLM vienības.

Iegūšana…

Stellar Lumens vēlas ne tikai investori, kuri cer palielināt cenu ilgtermiņā, bet arī potenciālie lietotāji. Ir vērts atcerēties, ka platformai jūsu makā joprojām ir nepieciešams vismaz viens Lumen, lai veiktu jebkādus darījumus. Tāpēc interese par XLM ir liela. Rezultātā aizvien vairāk vietu iekļauj šos tokenus savos grafikos.

Vispopulārākā vieta, kur iegūt monētas, altkoinus un tokenus, ir kriptobiržas. Šīs platformas ir pirmās vietas kriptogrāfijas entuziastiem, kuri interesējas par jaunu vienību iegādi, padarot tās neoficiāli par “noklusējuma” veidu kriptovalūtu iegādei. Precīzs kriptobiržu saraksts, kur var iegādāties Stellar Lumen, ir pieejams oficiālajā SDF vietnē.

Tomēr ir vērts atcerēties, ka tirdzniecībai kriptogrāfijas biržā ir nepieciešams atbilstošs maks. Pateicoties savām īpašībām, Stellar ir nedaudz augstākas e-maka prasības nekā lielākajai daļai kriptovalūtu. Tāpēc ne visi maki var būt piemēroti šo konkrēto vienību glabāšanai, kas var būt īpaši sarežģīts uzdevums iesācējiem, kuri, iespējams, nezina, kā izvēlēties un nostiprināt savu kontu kriptogrāfijas maka platformā.

Par laimi, ir veidi, kā apiet šo problēmu un amatierim viegli un droši iegūst vienības.

Stellar pakete, t.i., pakete ar kriptovalūtu

Viena no šādām pieejām ir Stellar paketes izmantošana, kas ietver daudz noderīgu mācību materiālu iesācējiem. Tie satur ne tikai viegli sagremojamas zināšanas par kriptovalūtām, to vēsturi un lietojumiem kopumā, bet arī nelielu piemaksu dažu XLM vienību veidā, kas paredzēti, lai palīdzētu amatieriem iegūt zināšanas un izmantot teoriju praksē.

Pateicoties šim produktam, cilvēki, kas interesējas par Stellar lietošanu, kā arī kriptovalūtu tēmu, var iegūt nepieciešamās zināšanas. Tas savukārt viņiem nodrošinās stabilu, saturisku pamatu, pateicoties kam viņi labāk izpratīs kriptogrāfisko valūtu pasauli un varēs drošāk orientēties kriptovalūtu tirgū, izmantojot un ieguldot dažādās monētās un tokenos.

Turklāt bezmaksas vienības, kas pievienotas paketei, ļauj droši iegūt tokenus, kurus citādi būtu grūti uzglabāt un nodrošināt. Stellar paketes producents piedāvā iespēju pārskaitīt bonusu uz viņa izveidoto e-maka kontu. Tādā veidā ražotājs var atbrīvot klientu no pienākuma patstāvīgi atrast un nodrošināt maku. Tādā veidā ieguldītājs iesācējs var iegūt savus pirmos līdzekļus un nepieciešamās zināšanas vienkāršā un drošā veidā.

Vai tas ir tā vērts? Mūsu atsauksme par stellar paketi

Pateicoties tā globālajam raksturam un plašajai, praktiskajai lietošanai, Stellar noteikti ir viens no interesantākajiem tokeniem, kas pieejami šodien tirgū. Nav brīnums, ka tas iegūst arvien lielāku popularitāti investoru, korporāciju, lietotāju un pat valstu pārstāvju vidū. Platformas globālais aspekts, zemās darbības izmaksas un ērta lietošana nozīmē, ka fondam nav problēmu atrast jaunus partnerus dažādās pasaules daļās, piedāvājot savus pakalpojumus plašākai auditorijai. Pateicoties tam, var droši uzskatīt, ka tā ir ļoti nākotnei droša platforma, kurai ir iespēja gūt lielus starptautiskus panākumus un stabilu izaugsmi daudzus gadus.

Neatkarīgi no progresa līmeņa kriptovalūtu jomā, ir vērts interesēties par Stellar un apmaiņas ceļā iegādāties tiem, kas ir nedaudz pieredzējuši vai amatieriem ar Stellar paketi. Atsauksmes par Stellar platformu vai Stellar Lumens tokeniem ir pārliecinoši pozitīvas, un Stellar Development Foundation nav dīkstāvē, attīstot savu darbu un iegūstot jaunus partnerus. Tāpēc šodien ir vērts novērtēt Stellar funkcionalitāti un piedalīties projektā, kam ir iespēja revolucionizēt finanses visā pasaulē.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *