Investice do kryptoměn – je Balíček Ripple výhodný? Naše recenze.

Investice do kryptoměn – je Balíček Ripple výhodný? Naše recenze.

Populární poslední dobou investiční balíčky z kryptoměnami jsou reakcí na potřeby začínajících investorů. Zdá se, že jejich úspěch pramení ze zahrnutí bezplatné kryptoměny do školících materiálů. Vyplatí se však investovat právě do Balíčku Ripple?

Svět se zbláznil do digitálních měn

První decentralizovanou kryptoměnu, bitcoin, vytvořil v roce 2009 pseudonymní vývojář Satoshi Nakamoto. V následujících letech byly vytvořeny stovky dalších měn, ale jen málo z nich bylo úspěšných, protože jen málo přispěly k technickým inovacím. Nicméně několik typů digitálních měn bylo považováno za nadějných pro budoucnost, což rychle přimělo investory investovat do nich svůj kapitál.

Kryptoměny se primárně používají mimo stávající bankovní a vládní instituce a obvykle různé typy kryptoburz existují odděleně od tradičních burz. I když jsou tyto alternativní decentralizované měny v raných fázích vývoje, mají jedinečný potenciál vzepřít se stávajícím měnovým a platebním systémům. Od června 2017 celková tržní kapitalizace kryptoměn přesahuje 100 miliard dolarů a rekordní denní objem již přesáhl 6 miliard dolarů.

Investice do kryptoměn se staly populární až v roce 2015, a to navzdory skutečnosti, že první virtuální měna vznikla již šest let dříve. Právě v tomto roce však finanční poradci napojení na velké korporace začali ve velkém měřítku zkoumat kryptoměny. Zájem o digitální měny byl výsledkem několika faktorů: užitečnost technologie blockchain, možné aplikace v byznysu a možnost zacházet s kryptoměnou jako s investičním aktivem s vysokou volatilitou.

Investice do kryptoměn

Kryptoměny jsou spekulativní aktiva. Tento typ investice se často označuje jako „buy the dips“. Tento pojem znamená nákup většího množství kryptoměn v průběhu poklesu cen a během korekce. Abyste mohli použít metodu buy the dips, musíte mít znalosti pro analýzu grafů, krátkodobých a dlouhodobých pohybů a historických trendů v kryptoměnách. Investoři, kteří nakupují podle této metody, se mohou rozhodnout pro rychlý prodej (krátkodobé investice) nebo pro držení kryptoměny, aby si vybudovali dlouhou pozici (dlouhodobé investice).

Dalším typem strategie je nákup, když jsou sazby nižší než historický průměr. Mnoho portálů z této branže obsahuje tabulku „klouzavého průměru“, která označuje nejlepší možné body pro nákup a prodej měny. Nikdy se nesmí nakupovat, když cena dosáhne svého historického maxima.

Kdy ale má shromážděnou měnu prodat? Při zpracovávání investiční strategie byste měli v první řadě zvážit své finance, toleranci rizika, daňové důsledky a důvod, proč jste původně investovali do kryptoměny. Je třeba si uvědomit, že správa kryptoměn vyžaduje znalosti a osvojení základních dovedností, které umožňují nezávislé obchodování.

Ripple… odrazí se ještě?

Pokud jde o investování do Ripple, je důležité vědět, čím je tato kryptoměna tak odlišná od ostatních. Zatímco bitcoin, ethereum a další špičkové měny usilují o decentralizaci, XRP je zcela ve vlastnictví Ripple.

Společnost Ripple se rovněž snaží vytvořit kryptoměnu, která by zaplnila jedinečné místo ve finančním světě, protože věří, že kryptoměnu lze nejlépe využít k poskytování služeb bankám. Jiné měny, jako je bitcoin, se snaží nahradit nebo překonat popularitu bank, zatímco společnost Ripple chce, aby banky používaly její měnu k rychlému a snadnému přenosu hodnot přes hranice.

To je dobrá mezera na trhu, protože banky mají mnoho příležitostí využít technologii Ripple. To však znamená, že trh XRP je více ovlivňován zprávami o přijetí měny bankami a regulaci kryptoměn.

Je ale Ripple dobrá investice? Může se to zdát neintuitivní, ale trajektorie Ripple pro rok 2021 vypadá dobře, vzhledem k tomu, že tato měna měla za sebou opravdu těžké roky. Ripple v roce 2019 utrpěla velké ztráty a byla jednou z nejlevnějších kryptoaktiv. To ale znamená, že nyní má dostatek prostoru ke zvýšení své hodnoty. Zejména proto, že rok 2021 bude s největší pravděpodobností „dohánět ztráty“ způsobené pandemií, a to znamená zisk pro banky a kryptoměnu Ripple.

Balíček s kryptoměnou

Vzdělávací balíček s kryptoměnou, včetně Balíčku Ripple, je sada určená pro začínající investory, kteří chtějí začít investovat do virtuální měny. Typický balíček se skládá ze sady elektronických knih, webinářů a vzdělávacích materiálů, které umožňují získat základní znalosti o investicích.

To, co odlišuje vzdělávací balíčky s kryptoměnou od ostatních vzdělávacích nabídek, jsou bonusové jednotky vybrané kryptoměny. Tyto typy coinů nebo tokenů připojené k balíčkům jsou obvykle uloženy na soukromém účtu virtuální peněženky, ke kterému zákazník dostává přístup při nákupu balíčku. To zajišťuje speciální karta s kódem, která obsahuje přihlašovací jméno a heslo k výše uvedenému účtu. Balíčky s kryptoměnou jsou proto volbou pro začínající investory, protože poskytují vzdělávací materiály a bezpečný způsob ukládání kryptoměn, aniž by bylo nutné vytvářet účet na kryptoburze.

Balíček XRP

Ačkoli jsou produkty tohoto typu stále více oceňovány zákazníky a nabízejí mnoho druhů kryptoměn, Ripple je mezi začátečníky nejoblíbenější.

Balíček Ripple (XRP) je efektivní způsob, jak spojit výuku teorie s praktickým investováním.  V rámci balíčku zákazník obdrží sadu vzdělávacích materiálů a také bonus zdarma v podobě kryptoměnových jednotek Ripple. Materiály jsou speciálně vybrány tak, aby své znalosti mohli rozvíjet i lidé, kteří o kryptoměnách dosud neslyšeli. Kromě teoretické části Balíček XRP umožňuje se zaučovat prakticky jako investor, který má své první – zdarma – Ripple tokeny.

Jak získat přístup k balíčku? Stačí telefonicky kontaktovat infolinku a objednat si zmíněný Vzdělávací balíček s kryptoměnou. Po zadání objednávky bude na uvedenou e-mailovou adresu zaslána potvrzovací zpráva. E-mail bude obsahovat pokyny, jak si stáhnout vzdělávací materiály, ale zákazník také obdrží balíček zaslaný klasickou poštou, který bude mimo jiné obsahovat Kartu Ripple. Tuto kartu uchovejte na bezpečném místě. Obsahuje výše zmíněné přihlašovací jméno a heslo k účtu, na kterém jsou umístěny Ripple tokeny získané jako součást balíčku.

Balíček Ripple – naše recenze

Balíček Ripple má mezi zákazníky pozitivní recenze a lze jej nepochybně doporučit začínajícím investorům. V rámci balíčku obdrží mnoho užitečných materiálů, které přístupnou formou představí základní i odborné znalosti.

Způsob doručení bezplatných jednotek Ripple se může zdát neobvyklý, ale díky tomu nejsou žádné problémy s vyzvednutím bezplatných jednotek, jakmile balíček dorazí. Kontakt a zákaznický servis je na velmi vysoké úrovni, což je důležité zejména v případě produktu, který se zaměřuje na přímý kontakt.

Balíček XRP je tedy důvěryhodný produkt a zajímavé řešení na již přesyceném trhu školicích a vzdělávacích materiálů.

 

4 Responses

  1. link link says:

    In it something is. I will know, I thank for the information.

  2. click says:

    Certainly. It was and with me. Let’s discuss this question. Here or in PM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *