Platformos analizė – „Cryptoeddu“ ir mūsų nuomonė

Platformos analizė – „Cryptoeddu“ ir mūsų nuomonė

„Cryptoeddu“ tai platforma, kurios pagalba galite nusipirkti švietimo paketą su kriptovaliuta arba nemokamai atsiimti elektronines monetas. Kokias nuomones renka ši svetainė ir ar verta ja naudotis? Kaip naršyti „Cryptoeddu“ svetainėje? Tai galima padaryti dviem būdais.

Kriptovaliutų paketas – kai kas pradedantiesiems

Kriptovaliutų švietimo paketas apima mokymo kursų, vebinarų, elektroninių knygų ir mokymo priemonių rinkinį, kurie yra visiškai skirti investavimo į elektronines monetas pagrindams. Šiuo metu rinkoje yra daugybė švietimo paketų, skirtų daugiausia pradedantiesiems, suinteresuotiems išplėsti savo žinias apie ateitį ir investavimo taisykles.

Todėl švietimo paketas yra išsami žinių apie kriptovaliutas, investicijas, rizikos valdymą ir elektroninių monetų technologijas rinkinys. Dauguma paketų perteikia žinias įdomia forma, pradedant vebinarais su ekspertais ir baigiant elektroninėmis knygomis. Papildoma nemokama kriptovaliuta siekiama paskatinti klientus, įsigijusius mokomąjį paketą, pradėti savo kriptovaliutos investicijas.

Daugumoje mokomųjų paketų saugant kriptovaliutą naudojamas tarpininkas – surinktos elektroninės monetos yra kaupiamos specialioje „CryptoEddu“ platformoje, kad galima būtų apsaugoti studentus nuo klaidų, atsirandančių dėl žinių stokos, pvz., surinktos valiutos vagystės.

„Cryptoeddu“ – platforma pradedantiems ir pažengusiems

Cryptoeddu“ tai platforma, kuri yra tarpininke. Jos dėka klientai gali gauti prieigą prie surinktos, nemokamos kriptovaliutos.

Norėdami tai padaryti, turite įsigyti mokymo rinkinį kaip švietimo paketo su kriptovaliuta dalį – į kainą įskaičiuota tik surinkta mokomoji medžiaga, o vienetai pasirinkta kriptovaliuta yra nemokami.

Jau gautą kriptovaliutą galima atsiimti perkant pakuotę tiesiai iš gamintojo. Iš „Cryptoeddu“ platformos partnerių galima įsigyti įvairių tipų pakuočių, ir tokiu būdu Jums tereikia įvesti aštuonženklį kodą, gautą kartu su paketu, kad turėtumėte elektorines monetas nemokamiems žetonams. Prieš tai įsitikinkite, kad paketų teikėjas bendradarbiauja su „Cryptoeddu“.

Taigi, „Cryptoeddu“ yra tarpinė platforma, per kurią pradedantysis investuotojas gali atsiimti kriptovaliutą arba įsigyti mokomąjį paketą. Taip pat galima tiesiogiai įsigyti „CryptoEddu“ mokomąjį paketą su kriptovaliuta ir gauti nemokamas elektronines monetas kaip platformos dalį.

Kaip tai veikia?

Kriptovaliutų švietimo paketo gavimo procesas „CryptoEddu“ platformoje yra itin skaidrus ir paprastas. Šiuo metu svetainė siūlo galimybę įsigyti „Ripple Starter“ paketą ir „Ripple Plus“ paketą.

„Ripple Starter“ yra švietimo paketas su kriptovaliuta, skirtas pradedantiesiems investuotojams. Jame aprašomi investavimo į elektronines monetas pagrindai, ypatingą dėmesį skiriant „Ripple“. Į paketo kainą įskaičiuota sutarties kaina, o pristatymas yra visiškai nemokamas. Arba galima įsigyti „Ripple Plus“ paketą, tai yra išplėstinę standartinio „Ripple“ paketo versiją. Nemokama „Ripple“ kriptovaliuta yra įtraukta į abu švietimo paketus su kriptovaliuta, tačiau „Ripple Plus“ pakete jų yra daugiau.

Nuėję į svetainę ir išsirinkę tinkantį paketą, paspauskite puslapyje esantį mygtuką („Taip, aš renkuosi „PLUS“ paketą“ arba „Ne, ačiū. Aš renkuosi standartinį paketą“). Tada mes būsime nukreipti į puslapį su mūsų pasirinkta užsakymo forma, kur turite pateikti savo duomenis (užsakančiojo vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys ir el. Pašto adresas, užsakytų paketų skaičius). Patvirtinus užsakymą, tradiciniu paštu išsiunčiama pakuotė, kurioje yra informacija, susijusi su pasirinktu paketu ir kortelė su kodu. Elektroniniu būdu įsigyta mokomoji medžiaga siunčiama elektroninio pašto adresu, sumokėjus už paketą.

Sumokėjus už paketą, klientas gauna specialią kortelę su kodu, „Ripple“ paketo atveju (ir „Ripple Plus“ paketo atveju) ji vadinama „Ripple Card“ su „Ripple“ kodu. „Ripple“ kortelė yra naujas būdas laikyti kriptovaliutą. „Ripple“ kodas leidžia perkelti kriptovaliutų saugojimo atsakomybę į „Cryptoeddu“ platformą. Vagystės ar apmokestinimo atveju pats investuotojas neprisiima jokių pasekmių. Taigi, tai yra efektyvus būdas tiems, kurie dar nesijaučia gana tvirtai, kad galėtų valdyti kriptovaliutas.

Norėdami atsiimti surinktas elektronines monetas, eikite į „CryptoEddu“ svetainę ir viršuje spustelėkite skirtuką „Gauti kriptovaliutą“. Bus atidarytas langas kodui iš kortelės suaktyvinti.

Norėdami gauti prieigą prie sukaupto sąskaitos likučio, t. y. kriptovaliutos vienetų ir jų dabartinės vertės, turite įvesti kortelės apačioje esantį aštuonių simbolių „Ripple Code“ ir užsakymo metu nurodytą el. Pašto adresą. Toliau „Cryptoeddu“ paslauga patvirtina kliento tapatybę ir surinkta kriptovaliutos suma sumokama nurodytu kriptovaliutos piniginės adresu.

„Cryptoeddu“ ir nuomonės internete

Iki šiol „Cryptoeddu“ sulaukė itin teigiamų atsiliepimų internete:

Jau keletą metų investavau į kripto, daugiausia todėl, kad mano draugė domėjosi tokiais dalykais. Kartais aš užsidirbdavau pinigų, o kartais jų netekdavau, nes, nepaisant to, kad naudodavausi nemokama medžiaga iš interneto, mano žinios apie kriptovaliutas nebuvo pačios geriausios. Forumuose ir „Reddit“ girdėjau daug mitų. Panaudojus „Cryptoeddu“ įsigytą paketą, mano investicijų kokybė tikrai pagerėjo ir aš įgijau žinių šaltinį, prie kurio grįšiu ir toliau.

Niekada nesidomėjau investicijomis, tačiau domiuosi naujomis technologijomis, ypač verslo sprendimų kūrimu. Kriptovaliutos nebuvo mano domėjimosi spektre, bet galų gale nusprendžiau, kad atėjo laikas apie jas ką nors sužinoti. Aš nusipirkau paketą ir gavau „Cryptoeddu“ kodą. Viskas sekėsi gerai, greitai išmokėjau nemokamai surinktą valiutą.

Deja, panašu, kad neseniai kažkas nusprendė „Cryptoeddu“ platformą paversti juoda PR, nes staiga, po tiek mėnesių trukusio svetainės veikimo, ji buvo užpulta neigiamų nuomonių. Tačiau jos neatrodo patikimos, nes kol kas portalas rinko vien teigiamus komentarus.

„Cryptoeddu“ ir mūsų nuomonė

Redaktorių teigimu, „Cryptoeddu“ yra įdomus ir gana novatoriškas pasiūlymas, skirtas pradedantiesiems investuotojams. Be abejo, nemokami kriptovaliutos vienetai išskiria šią paslaugą nuo kitų, siūlančių su investicijomis susijusias medžiagas. Siūlomi švietimo paketai turėtų veiksmingai paruošti pirmosioms investicijoms, o „Ripple“ žetonų laikymo būdas juos gerai apsaugo. Klientai, matyt, taip pat vertina gerą bendravimą su tarpininku.

Taigi, „Cryptoeddu“ vertiname teigiamai, kaip ir dauguma skaitytojų. Tikimės, kad ši analizė padės kažkam priimti sprendimą įsigyti švietimo paketą ir gauti nemokamą kriptovaliutą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *