Analýza platformy – cryptoeddu a náš recenze

Analýza platformy – cryptoeddu a náš recenze

Cryptoeddu je platforma, prostredníctvom ktorej je možné zakúpiť vzdelávací balíček s kryptomenou alebo získať bezplatné e-mince. Aké názory zhromažďuje táto webová stránka a oplatí sa ju využiť? Ako sa pohybovať na webovej stránke Cryptoeddu? To sa dá urobiť dvoma spôsobmi.

Balíček s kryptomenou – niečo pre začiatočníkov

Vzdelávací balíček s kryptomenou obsahuje sadu školiacich kurzov, webinárov, elektronických kníh a učebných pomôcok, ktoré sú plne venované základom investovania do e-mincí. V súčasnosti je na trhu veľa vzdelávacích balíčkov určených hlavne pre začiatočníkov, ktorí majú záujem rozšíriť svoje vedomosti o pravidlách tohoto investovania budúcnosti.

Vzdelávací balíček je preto komplexným súborom poznatkov o kryptomenách, investíciách, riadení rizík a technológii, ktorá stojí za e-mincami. Väčšina balíčkov sprostredkúva poznatky zaujímavou formou, počnúc webinármi s účasťou odborníkov až po elektronické knihy venované daným lekciám. Dodatočná bezplatná kryptomena je určená na povzbudenie zákazníkov, ktorí si kúpili vzdelávací balíček, aby začali so svojím vlastným investovaním do kryptomien.

Väčšina vzdelávacích balíčkov využíva pri uchovávaní kryptomien sprostredkovateľa – zhromaždené e-mince sa uschovávajú na špeciálnom účte na platforme Cryptoeddu, čo je spôsobené záujmom uchrániť študentov pred chybami vyplývajúcimi z nedostatku vedomostí, napr. súhlasom s krádežou zhromaždenej meny.

Cryptoeddu – platforma pre začiatočníkov aj pokročilých

Cryptoeddu je sprostredkovateľská platforma, prostredníctvom ktorej majú zákazníci prístup k zhromaždenej bezplatnej kryptomene .

K tomu je potrebné zakúpiť si  výučbovú sadu v rámci vzdelávacieho balíčka s kryptomenou – cena zahŕňa iba zhromaždené vzdelávacie materiály a jednotky vo vybranej kryptomene sú zadarmo.

Je možné vyzdvihnúť si kryptomenu, ktorá už bola získaná predtým v rámci zakúpenia balíčka priamo od producenta. U partnerov platformy Cryptoeddu je možné získať rôzne typy balíčkov, stačí iba zadať osemmiestny kód, ktorý ste dostali s balíčkom, aby ste mali prístup k bezplatným jednotkám kryptomeny. Skôr než sa tak stane, uistite sa, že konkrétny dodávateľ balíčka spolupracuje s Cryptoeddu.

Cryptoeddu je teda sprostredkovateľská platforma, prostredníctvom ktorej si začínajúci investor môže vyzdvihnúť kryptomenu alebo kúpiť vzdelávací balíček. Taktiež je možné zakúpiť vzdelávací balíček s kryptomenou priamo na Cryptoeddu a získať bezplatné e-mince v rámci platformy.

Ako to funguje?

Proces získania vzdelávacieho balíčka s kryptomenou na platforme Cryptoeddu je mimoriadne transparentný a jednoduchý. Momentálne ponúka webová stránka možnosť zakúpenia vzdelávacieho balíčka Štartovací balíček Ripple a balíček Ripple Plus.

Štartovací balíček Ripple jevzdelávací balíček s kryptomenou, ktorý je zameraný na začínajúcich investorov. Obsahuje základy investovania do e-mincí so zvláštnym zameraním na Ripple. Cena balíčka zahŕňa náklady na realizáciu objednávky, pričom doručenie je úplne zadarmo. Alternatívne je možné zakúpiť balíček Ripple Plus, to znamená – rozšírenú verziu štandardného Balíčka Ripple. Bezplatná kryptomena Ripple je súčasťou oboch vzdelávacích balíčkov s kryptomenou, v balíčku Ripple Plus je jej však viac.

Po vstupe na webovú stránku a výbere balíčka, ktorý nám vyhovuje, je potrebné stlačiť tlačidlo („Áno, vyberám si balíček PLUS“ alebo „Nie, ďakujem, vyberám si štandardný balíček“). Potom budeme presmerovaní na stránku s nami vybraným objednávkovým formulárom, kde je potrebné uviesť svoje údaje (meno a priezvisko objednávateľa, kontaktné údaje a e-mailová adresa, počet objednaných balíčkov). Po potvrdení objednávky bude klasickou poštou zaslaná zásielka na dobierku, ktorá obsahuje informácie týkajúce sa vybraného balíčka a kartu s kódom. Zakúpené vzdelávacie materiály v elektronickej podobe budú zaslané na e-mailovú adresu po zaplatení balíčka.

Po zaplatení balíčka dostane zákazník špeciálnu kartu s kódom, v prípade Balíčka Ripple (a balíčka Ripple Plus) sa volá Karta Ripple s kódom Ripple. Karta Ripple je nový spôsob ukladania kryptomeny. Kód Ripple vám umožňuje delegovať zodpovednosť za uchovávanie kryptomeny na platformu Cryptoeddu. Samotný investor teda nenesie žiadne následky v prípade krádeže alebo zdanenia. Je to teda efektívny spôsob pre tých, ktorým zatiaľ samostatná správa kryptomeny nevyhovuje.

Pre vyzdvihnutie si zhromaždených e-mincí treba prejsť na webovú stránku Cryptoeddu a v hornej časti kliknúť na kartu „Prevzatie kryptomeny“. Otvorí sa okno na aktiváciu kódu z karty.

Pre získanie prístupu k akumulovanému zostatku na účte, teda k jednotkám kryptomeny a ich aktuálnej hodnote, je potrebné na karte zadať osemmiestny kód Ripple, nachádzajúci sa na karte a e-mailovú adresu, ktorá bola uvedená pri objednávke. Následne služba Cryptoeddu potvrdí identitu zákazníka a zhromaždená suma v kryptomene sa vypláca na podanú adresu kryptomenovej peňaženky.

Cryptoeddu a online recenzie

Zatiaľ sa Cryptoeddu na webe stretol s mimoriadne pozitívnymi názormi:

Investujem do kryptomien už niekoľko rokov, hlavne preto, že moja priateľka sa o také veci zaujímala. Niekedy som peniaze zarábal a niekedy strácal, pretože napriek použitiu bezplatného materiálu z internetu moje znalosti o kryptomenách neboli najlepšie. Zdieľal som veľa mýtov na fórach a Reddite. Po využití balíčka kúpeného na Cryptoeddu sa kvalita mojich investícií rozhodne zlepšila a získal som zdroj vedomostí, ku ktorým sa budem stále vracať.

Nikdy som sa nezaujímala o investície, ale zaujímam sa o nové technológie, najmä o návrhy riešení pre podnikanie. Kryptomeny neboli v spektre môjho záujmu, ale nakoniec som sa rozhodla, že je čas niečo sa o nich dozvedieť. Kúpila som si balíček a dostala som kód na Cryptoeddu. Všetko prebehlo dobre, rýchlo som prevzala zhromaždenú bezplatnú menu.

Bohužiaľ sa zdá, že sa v poslednej dobe niekto rozhodol urobiť platforme Cryptoeddu čierne PR, pretože zrazu, po toľkých mesiacoch fungovania webu, bol náhle bombardovaný negatívnymi názormi. Nezdá sa však, že by boli dôveryhodné, pretože doteraz sa na portáli zbierali prevažne pozitívne komentáre.

Cryptoeddu a náš názor

Podľa názoru redaktorov, Cryptoeddu je zaujímavá a celkom inovatívna ponuka určená pre začínajúcich investorov. Bezplatné kryptomenové jednotky túto službu určite odlišujú od ostatných, ktoré ponúkajú materiály súvisiace s investíciami. Ponúkané vzdelávacie balíčky by mali záujemcov efektívne pripraviť na prvé investície a spôsob uchovávania tokenov Ripple zaisťuje ich dobrú ochranu. Klienti zjavne oceňujú aj dobrú komunikáciu so sprostredkovateľom.

Cryptoeddu teda hodnotíme pozitívne, rovnako ako väčšina čitateľov. Dúfame, že táto analýza pomôže niekomu rozhodnúť sa o kúpe vzdelávacieho balíčka a získaní bezplatnej kryptomeny.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *