Analýza platformy – cryptoeddu a náš názor

Analýza platformy – cryptoeddu a náš názor

Cryptoeddu je platforma, prostřednictvím které je možné zakoupit vzdělávací balíček s kryptoměnou nebo získat bezplatné e-mince. Jaké názory shromažďuje tato webová stránka a vyplatí se ji využít? Jak se pohybovat na webové stránce Cryptoeddu? To lze udělat dvěma způsoby.

Balíček s kryptoměnou – něco pro začátečníky

Vzdělávací balíček s kryptoměnou obsahuje sadu školících kurzů, webinářů, elektronických knih a učebních pomůcek, které jsou plně věnovány základem investování do e-mincí. V současnosti je na trhu mnoho vzdělávacích balíčků určených hlavně pro začátečníky, kteří mají zájem rozšířit své znalosti o pravidlech tohoto investování budoucnosti.

Vzdělávací balíček je proto komplexním souborem poznatků o kryptoměnách, investicích, řízení rizik a technologii, která stojí za e-mincemi. Většina balíčků zprostředkovává poznatky zajímavou formou, počínaje webináři s účastí odborníků až po elektronické knihy věnované daným lekcím. Dodatečná bezplatná kryptoměna je určena na povzbuzení zákazníků, kteří si koupili vzdělávací balíček, aby začali se svým vlastním investováním do kryptoměn.

Většina vzdělávacích balíčků využívá při uchovávání kryptoměn zprostředkovatele – shromážděné e-mince se uschovávají na speciálním účtu na platformě Cryptoeddu, což je způsobeno zájmem uchránit studenty před chybami vyplývajícími z nedostatku znalostí, např. souhlasem s krádeží shromážděné měny.

Cryptoeddu – platforma pro začátečníky i pokročilé

Cryptoeddu je zprostředkovatelská platforma, jejímž prostřednictvím mají zákazníci přístup k shromážděné bezplatné kryptoměně.

K tomu je třeba zakoupit si výukovou sadu v rámci vzdělávacího balíčku s kryptoměnou – cena zahrnuje pouze shromážděné vzdělávací materiály a jednotky ve vybrané kryptoměně jsou zdarma.

Je možné vyzvednout si kryptomenu, která již byla získána dříve v rámci zakoupení balíčku přímo od producenta. U partnerů platformy Cryptoeddu je možné získat různé typy balíčků, stačí pouze zadat osmimístný kód, který jste obdrželi s balíčkem, abyste měli přístup k bezplatným jednotkám kryptoměny. Než se tak stane, ujistěte se, že konkrétní dodavatel balíčku spolupracuje s Cryptoeddu.

Cryptoeddu je tedy zprostředkovatelská platforma, jejímž prostřednictvím si začínající investor může vyzvednout kryptoměnu nebo koupit vzdělávací balíček. Rovněž je možné zakoupit vzdělávací balíček s kryptoměnou přímo na Cryptoeddu a získat bezplatné e-mince v rámci platformy.

Jak to funguje?

Proces získání vzdělávacího balíčku s kryptoměnou na platformě Cryptoeddu je mimořádně transparentní a jednoduchý. Momentálně nabízí webová stránka možnost zakoupení vzdělávacího balíčku Startovací balíček Ripple a balíček Ripple Plus.

Startovací balíček Ripple je vzdělávací balíček s kryptoměnou, který je zaměřen na začínající investory. Obsahuje základy investování do e-mincí se zvláštním zaměřením na Ripple. Cena balíčku zahrnuje náklady na realizaci objednávky, přičemž doručení je zcela zdarma. Alternativně lze zakoupit balíček Ripple Plus, to znamená – rozšířenou verzi standardního Balíčku Ripple. Bezplatná kryptoměna Ripple je součástí obou vzdělávacích balíčků s kryptoměnou, v balíčku Ripple Plus je jí však více.

Po vstupu na webovou stránku a výběru balíčku, který nám vyhovuje, je třeba stisknout tlačítko ( “Ano, vybírám si balíček PLUS” nebo “Ne, děkuji, vybírám si standardní balíček”). Potom budeme přesměrováni na stránku s námi vybraným objednávkovým formulářem, kde je třeba uvést své údaje (jméno a příjmení objednatele, kontaktní údaje a e-mailová adresa, počet objednaných balíčků). Po potvrzení objednávky bude klasickou poštou zaslána zásilka na dobírku, která obsahuje informace týkající se vybraného balíčku a kartu s kódem. Zakoupené vzdělávací materiály v elektronické podobě budou zaslány na e-mailovou adresu po zaplacení balíčku.

Po zaplacení balíčku dostane zákazník speciální kartu s kódem, v případě Balíčku Ripple (a balíčku Ripple Plus) se jmenuje Karta Ripple s kódem Ripple. Karta Ripple je nový způsob ukládání kryptoměny. Kód Ripple umožňuje přenést odpovědnost za uchovávání kryptoměny na platformu Cryptoeddu. Samotný investor tedy nenese žádné následky v případě krádeže nebo zdanění. Je to tedy efektivní způsob pro ty, kterým zatím samostatná správa kryptoměny nevyhovuje.

Pro vyzvednutí si shromážděných e-mincí třeba přejít na webovou stránku Cryptoeddu a v horní části kliknout na kartu “Odběr kryptoměny”. Otevře se okno pro aktivaci kódu z karty.

Pro získání přístupu k akumulovanému zůstatku na účtu, tedy k jednotkám kryptoměny a jejich aktuální hodnotě, je třeba na kartě zadat osmimístný kód Ripple, nacházející se na kartě a e-mailovou adresu, která byla uvedena při objednávce. Následně služba Cryptoeddu potvrdí identitu zákazníka a shromážděna částka v kryptoměně se vyplácí na podanou adresu kryptoměnové peněženky.

Cryptoeddu a online recenze

Zatím se Cryptoeddu na webu setkal s mimořádně pozitivními názory:

Investuji do kryptoměn už několik let, hlavně proto, že moje přítelkyně se o takové věci zajímala. Někdy jsem peníze vydělával a někdy ztrácel, protože přes použití bezplatného materiálu z internetu mé znalosti o kryptoměnách nebyly nejlepší. Sdílel jsem mnoho mýtů na fórech a Redditu. Po využití balíčku koupeného na Cryptoeddu se kvalita mých investic rozhodně zlepšila a získal jsem zdroj vědomostí, ke kterým se budu stále vracet.

Nikdy jsem se nezajímala o investice, ale zajímám se o nové technologie, zejména o návrhy řešení pro podnikání. Kryptoměny nebyly ve spektru mého zájmu, ale nakonec jsem se rozhodla, že je čas něco se o nich dozvědět. Koupila jsem si balíček a dostala jsem kód na Cryptoeddu. Vše proběhlo dobře, rychle jsem převzala shromážděnou bezplatnou měnu.

Bohužel se zdá, že se v poslední době někdo rozhodl udělat platformě Cryptoeddu černé PR, protože najednou, po tolika měsících fungování webu, byl náhle bombardován negativními názory. Nezdá se však, že by byly důvěryhodné, protože dosud se na portálu sbírali převážně pozitivní komentáře.

Cryptoeddu a náš názor

Podle názoru redaktorů, Cryptoeddu je zajímavá a zcela inovativní nabídka určena pro začínající investory. Bezplatné kryptoměnové jednotky tuto službu rozhodně odlišují od ostatních, které nabízejí materiály související s investicemi. Nabízené vzdělávací balíčky by měly zájemce efektivně připravit na první investice a způsob uchovávání tokenů Ripple zajišťuje jejich dobrou ochranu. Klienti zjevně oceňují i ​​dobrou komunikaci se zprostředkovatelem.

Cryptoeddu tedy hodnotíme pozitivně, stejně jako většina čtenářů. Doufáme, že tato analýza pomůže někomu rozhodnout se o koupi vzdělávacího balíčku a získání bezplatné kryptoměny.

 

One Response

  1. […] stránce CryptoEddu lze převzít bezplatnou kryptoměnu hned dvěma způsoby. Prvním z nich je zakoupení […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *